پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام coronavirus تست به روز رسانی

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس خبری در کاخ سفید روز دوشنبه اعلام به روز رسانی در coronavirus تست.

او انتظار می رود که به می گویند که دولت او آماده است به ارسال به اندازه کافی تست مواد برای هر دولتی در این کشور به صفحه نمایش حداقل 2 درصد از ساکنان ایالات متحده با توجه به وال استریت ژورنال.

حدود 1.6 درصد از آمریکایی ها تست شده اند, مجله گزارش به نقل از COVID پیگیری پروژه.

تست شده و پر از لکه در ایالات متحده و بسیاری از رهبران کسب و کار هشدار داده اند که باید آن را تا سطح شیب دار به طور چشمگیری برای توقیف اقتصاد برای بازگشایی به صورت جدی.

اخبار کنفرانس در باغ گل رز, به نظر می رسد به جای روزانه coronavirus نیروی کار جلسه که برنامه ریزی شده بود برای همان زمان دوشنبه.

چند مدیران صنعت انتظار می رود برای حضور در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی قبل از باغ گل رز رویداد از جمله Walgreens رئیس جمهور ریچارد Ashworth مراسم-کمک مدیر عامل Heyward Donigan CVS مدیر عامل لری مرلو و خارج مدیر عامل داگ McMillon.

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن وزن, آیا برای ادامه برگزاری جلسات. او جمعه به پایان رسید جلسه بدون در نظر گرفتن سوالات برای اولین بار در هفته بعد از داشتن شده است به موضوع انتقاد از اعضای حزب خود برای خود خطرناک و بی اساس حدس و گمان در مورد اینکه آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان Covid-19.

در جمعه وظیفه نیروی جلسه تهمت سعی کردم به راه رفتن در آن نظرات. “من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او اضافه کرد که آن را “بسیار طعنه آمیز به سوال خبرنگاران در اتاق مورد مواد ضد عفونی کننده در داخل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وزن آن چشم انداز از بین بردن جلسات coronavirus در ادامه به اثرات مخرب داشته باشد.

حداقل 21 کشور گزارش کمبود واکسن به عنوان یک نتیجه از محدودیت های مسافرتی به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 همه گیر که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت:. “این واقعیت غم انگیز این است که کودکان به مرگ به عنوان یک نتیجه است.”

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 208,131 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 972,900 موارد در ایالات متحده و حداقل 55,118 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>