[این جریان است که میله میله برای شروع در 4 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ارائه سخنان روز شنبه در چگونه خود دولت است و حفاظت از شهروندان ارشد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به ادعای زندگی در ایالات متحده است.

سالمندان در نظر گرفته در معرض خطر نامزدهای ابتال به این ویروس مبتلا شدید ترین علائم و نرخ مرگ و میر بالاتر از جمعیت عمومی است.

در سراسر کشور ضروری کسب و کار ایجاد کرده اند “ارشد-تنها” ساعت به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس.

سالمندان باید رشد مهم تر از کاخ سفید را در پاسخ به همه گیری در هفته های اخیر. این گروه تصویب چگونه رئیس جمهور این است که دست زدن به شیوع بیماری کاهش یافته و نزدیک به 20 امتیاز در یک روز صبح اخیر مشورت نظرسنجی.

در اوایل روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: “عملیات در پیچ و تاب سرعت” یک برنامه برای سرعت بخشیدن به روند آوردن یک coronavirus واکسن به بازار است.

“من امیدوارم که ما در حال رفتن به یک واکسن و ما در حال رفتن به سریع-آهنگ واکسن مانند شما هرگز قبل از دیده می شود اگر ما می آیند با یک واکسن. من فکر می کنم آنها احتمالا خواهد گفت:” خبرنگاران در کاخ سفید دیدار با فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که مسئول واکسن عملیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من هستم.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور پزشکی از جمله بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci, بارها و بارها گفت که یک coronavirus واکسن نمی تواند آماده برای 12 تا 18 ماه در اولین.

چندین کاخ سفید و مقامات دولت انتظار می رود برای پیوستن به رئیس جمهور در کاخ سفید گفت: از جمله مشاور ارشد کلیان کانوی داگ Hoelscher, بین دولتی مدیر امور دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی اداره الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی رابرت Wilke وزیر امور جانبازان و Seema Verma, مرکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر.

فرماندار بیل لی تنسی نیز انتظار می رود برای حضور در.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 3.2 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 227,971 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 60,999 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de