پخش زنده: سازمان بهداشت جهانی دارای کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus همه گیر

[این جریان است که میله میله برای شروع در 12:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی مقامات در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی عمومی در coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 2.1 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن حداقل 147,384.

در اوایل این هفته که بالا رسمی ابراز “تاسف” پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به کسانی که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

“ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و سخاوتمندانه دوست به که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد به طوری که” مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. “ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده به منظور نگه داشتن در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است.”

که بودجه اجرا می شود در دو سال بودجه چرخه. برای 2018 و 2019 چرخه مالی ایالات متحده پرداخت می شود $237 میلیون مورد نیاز ارزیابی به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی $656 میلیون دلار در کمک های داوطلبانه به آژانس به طور متوسط $446 میلیون سال و به نمایندگی از حدود 14.67% از کل بودجه با توجه به سخنگوی Tarik Jasarevic.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در Covid -19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>