پخش زنده: سازمان بهداشت جهانی دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus همه گیر

[این جریان است که میله میله برای شروع در 11 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

سازمان بهداشت جهانی است برگزاری جلسه توجیهی روز شنبه در coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 2.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 165,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آژانس با صدور یک هشدار جمعه در مورد کوروناویروس تست و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که آزمايشهاي می تواند نشان دهد که آیا یک فرد دارای ایمنی و یا دیگر در معرض خطر تبدیل شدن به reinfected.

“این تست آنتی بادی قادر به اندازه گیری است که سطح سرولوژی حضور که سطح آنتی بادی, اما این بدان معنا نیست که کسی با آنتی بادی” ایمنی است گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد.

بیش از 635,000 مردم در سراسر جهان در حال مشخص شده به عنوان بهبود از ویروس ها که از روز شنبه با توجه به JHU داده است. اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند تعداد کسانی که تا به حال این ویروس به احتمال زیاد بسیار بالاتر به مردم نایافته و کشورهای مبارزه با تست.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در Covid -19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>