پخش زنده: سنا دارای شنوایی در مغلوب ساختن پیشی جستن اداره عملیات پیچ و تاب سرعت به توسعه coronavirus واکسن

[این جریان است که میله میله برای شروع در 10:00 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

آمریکا تخصیص فرعی در کار بهداشت و خدمات انسانی آموزش و پرورش و ادارات مرتبط در حال برگزاری یک جلسه پنج شنبه در “عملیات پیچ و تاب سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای راش توسعه در امن و موثر coronavirus واکسن.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و به شهادت برنامه ریزی شده همراه با دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت و دکتر گری Disbrow اقدام مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت را به معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ.

در این جلسه در می آید به عنوان چند دارویی و زیست فناوری به شرکت های مانند شرکت گزارش BioNTech و مدرن در فرایند توسعه تجربی Covid-19 واکسن.

فایزر منتشر شد نتایج مثبت روز شنبه از نزدیک تماشا مراحل اولیه بشر محاکمه از آن واکسن. شرکت کار در کنار آلمان داروسازی BioNTech.

فایزر گفت: یکی از آن چهار coronavirus واکسن نامزدهای تولید آنتی بادی خنثی است که محققان بر این باورند که لازم است برای ایجاد ایمنی نسبت به ویروس در تمام شرکت کنندگان که موفق به دریافت دو از 10 یا 30 ميکروگرم دوز پس از 28 روز با توجه به داده های اولیه.

این دارو غول گفت: این واکسن به طور کلی به خوبی تحمل می شود هر چند واکسن تجربی ناشی از تب در برخی از بیماران به خصوص برای کسانی که در این 100 ميکروگرم است.

یکی دیگر از پیشرو واکسن نامزد مدرن است که انتظار می رود را وارد کنید و در اواخر مرحله آزمایشی در اواخر این ماه. اگر همه می رود و در Moderna بعدی دادگاه خود را واکسن می تواند در دسترس برای توزیع در پایان سال است.

دانشمندان امید به دریافت واکسن به بازار به زودی اما در حال تنظیم انتظارات پایین برای چگونه به سرعت آن را می تواند رخ دهد.

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص گفته او “با احتیاط خوش بینانه” دانشمندان می توانید امن و موثر واکسن در اوایل 2021.

— CNBC
برکلی Lovelace

Jr
. کمک به این گزارش.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>