پخش زنده: رئیس جمهور تهمت دارای توجیهی در وام کسب و کار کوچک برنامه

[این جریان است که میله میله برای شروع در 3 p. m. زمان و همکاران. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه زنجان به ارائه سخنان در چک حفاظت از برنامه. دولت برنامه های امداد ارائه می دهد بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد در میان coronavirus بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین امضا در روز جمعه جایگزینی این صندوق که از پول زد به زودی پس از آن تاسیس شد به عنوان بخشی از مراقبت های عمل کنگره به تصویب رسید در اواخر ماه مارس برای کمک به کسب و کار و کارگران رو به ناراحتی های اقتصادی است.

این برنامه رو واکنش پس از چند شرکت فاش آنها تا به حال گرفته شده از وام های که در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 کارمند آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز سه شنبه که دولت را ممیزی هر شرکت به دنبال بیش از 2 میلیون دلار از این برنامه است.

“این یک برنامه طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک. این یک برنامه ای است که طراحی شده برای شرکت های دولتی است که تا به حال نقدینگی” Mnuchin گفت: “Squawk Box.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>