پخش زنده: New York City Mayor de Blasio دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus شیوع

[این جریان است که میله میله برای شروع در 3:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده در 3:30 p. m. و به روز رسانی عمومی در coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که 328 نفر در سراسر کشور از پنج شنبه بعد از ظهر.

مدت کوتاهی قبل از کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد ممنوعیت تجمعات 500 یا بیشتر مردم در سراسر کشور “برای آینده قابل پیش بینی” به عنوان مقامات دولتی سعی کنید برای جلوگیری از حرکت سریع ویروس. این ممنوعیت شامل شهر نیویورک برادوی تئاتر که نیاز به شروع یک 5 ساعت امشب. هفته گذشته فروش بلیط در برادوی به $26.7 میلیون نفر در سراسر نمایشنامه و اجرای برنامه با توجه به برادوی جهان است.

پیش از آن در روز نیویورک شهری موزه هنر بسته درهای خود را شروع مارس 13 از جمله ملاقات Breuer و ملاقات صومعه. دانیل وایس ملاقات رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: این موزه تحت دقیق تمیز کردن و قدم های بعدی اعلام خواهد شد در هفته آینده.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 127,000 تایید موارد COVID-19 و حداقل 4,700 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل از 1300 موارد و حداقل 38 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

CNBC هانا و سارا میلر Whitten کمک به این گزارش.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>