[این جریان است که میله میله برای شروع در 3:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio قصد دارد برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 2400 نفر در این شهرستان است.

در روز سه شنبه, de Blasio گفت که تصمیم گیری در 48 ساعت که آیا برای شروع یک “پناهگاه در محل” منظور که محل محدودیت های ساکنان که مایل به ترک خانه های خود. د Blasio را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد آنچه از یک پناهگاه در محل سفارش می خواهم در شهر نیویورک است.

اما او پس از گفت که او را دوست دارد این مدل در درجه کالیفرنیا. خلیج سان فرانسیسکو-منطقه مقامات امضا پناهگاه در محل سفارش در دوشنبه, اجازه می دهد تا ساکنان به ترک خانه های خود تحت شرایط محدود و اگر آنها در حال انتظار باقی می ماند شش فوت از هم جدا و به دنبال مشترک بهداشت قوانین مانند شستن دست های خود را.

پیش از آن در روز نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که او نگران بود در مورد تصویب یک “پناهگاه در محل” جهت که د Blasio است فشار برای اضافه کردن “من صرف نصف روز من ضربه زدن به شایعات است که ما در حال رفتن به زندانی کردن مردم در خانه های خود.”

“من به عنوان ترس از ترس و وحشت من از ویروس و من فکر می کنم که این ترس بیشتر است مسری از این ویروس در حال حاضر,” او گفت: سی ان ان در روز پنج شنبه.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im