پخش زنده: HHS وزیر الکس آذر به بحث ما coronavirus پاسخ

[این جریان است که میله میله برای شروع در 12:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر برنامه ریزی شده است برای ارائه کلیدی بیانات در اورین G. تخم بنیاد سمپوزیوم است و انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

آذر همواره در خط مقدم آمریکا در واکنش به شیوع گسترش در سراسر کشور است. روز دوشنبه گفت: در مصاحبه ای با فاکس نیوز که ایالات متحده آمریکا است که درمان این وضعیت به طور جدی و گفت: COVID-19 “بسیار مشکل سلامتی جدی است.”

جدید کروناویروس که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته مجبور شده است دولت ها در سراسر جهان برای توقف تولید و نزدیک مرز. بازار دچار تاریخی فروش دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز و نزدک کامپوزیت ارسال بدترین روز از سال 2008 به عنوان شیوع بیماری مرگبار در آمریکا

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس است بیمار حداقل 755 نفر در آمریکا و کشته شدن حداقل 26 عنوان از صبح روز سه شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهانی این ویروس به بیش از 100 کشور آلوده حداقل 114,000 مردم و کشتن بیش از 4000.

CNBC
یلنا Dzhanova
و
لورن هرش
کمک به این گزارش.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>