پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی به عنوان برگ برنده رول دستورالعمل برای بازگشایی ما

[این جریان است که میله میله برای شروع در 6 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک نشست خبری روز شنبه در میان نشانه هایی که منحنی مسطح است در برخی از سخت-آمار مناطق.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به رول کردن دستورالعمل در مورد چگونه ایالات متحده می تواند شروع به بازگشایی برای کسب و کار در مناطق که در آن coronavirus موارد در کاهش و تست رمپ ،

برای هفته دولت در سراسر فدرال و ایالتی و محلی سطح شده اند در پاسخ به شیوع صدور مالی کمک و راهنمایی در برخورد با گسترش.

اولین موج محرک امداد چک سپرده شد به برخی از آمریکایی ها’ حساب های بانکی آخر هفته گذشته با توجه به IRS. میلیون ها نفر بیشتر می توانید انتظار برای دریافت آنها در هفته های آینده به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب به کمک آمریکایی ها رنج می برند از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر مدیریت کسب و کار کوچک نجات برنامه وام ضربه آن $349 میلیارد حد و ملت قانونگذاران در حال مبارزه بیش از یک معامله برای دوباره پر کردن بودجه آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او معتقد است برخی متحده قادر خواهد بود به “بازگشایی” اقتصاد خود را قبل از پایان ماه آوریل است. اما فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت خود و چندین نفر دیگر در سواحل شرق خواهد خود را گسترش غیر ضروری کسب و کار خاموش شدن ناگهانی حداقل تا آوریل 15.

کالیفرنیا در روز چهارشنبه منتشر شده یک لیست از الزامات است که باید قبل از آن کاهش تلاش ها می تواند تعدیل. و مدیران اجرائی بالا می گویند گسترده آزمایش باید قبل از این ملت می تواند بازگشت به کار.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; معاون رئیس جمهور مایک پنس; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; و کن Cuccinelli اقدام مدیر U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی, در میان دیگران.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 2 میلیون و موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 138,008 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 639,600 موارد در ایالات متحده و حداقل 30,985 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>