پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی به عنوان برگ برنده هل تظاهرات spars با فرمانداران

[این جریان است که میله میله برای شروع در 6 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه به عنوان تنش بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران از چند متحده همچنان به رشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او معتقد است برخی متحده قادر خواهد بود به “بازگشایی” اقتصاد خود را قبل از پایان ماه آوریل است. اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه اعلام کرد یک فرمت غیر ضروری کسب و کار خاموش شدن ناگهانی حداقل تا آوریل 15.

دو مرد از سر خود را در جنگ از کلمات در روز جمعه به عنوان برگ برنده در زمان هدف در توییتر ارسال. “فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر شکایت.’ خارج وجود دارد و کار انجام می شود. توقف صحبت کردن!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

در ضمن کومو شکایت خود را در طول جلسه توجیهی روزانه که دولت فدرال ارائه شده بود “صفر zilch ندا در محدودیت کمک های اولیه” در اول آن و سه Covid-19 نجات صورتحساب حتی به عنوان آن را می پرسد متحده به تلاش های خود را.

در یک حرکت به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای فشار مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی, کسب و کار, مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه خواست ساکنان در چند کشور به اعتراض و سرپیچی از پناهگاه در محل سفارشات صادر شده توسط خود برنداشته است.

اقتصادی shutdown roiled ملت و اورژانس امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره برای کاهش فشار بر کارگران و صنعت است که در حال حاضر در حال سقوط کوتاه است.

مدیریت کسب و کار کوچک نجات برنامه وام ضربه آن $349 میلیارد حد و ملت قانونگذاران در حال مبارزه بیش از یک معامله برای دوباره پر کردن بودجه آن است. کنگره دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق صحبت کنید آخر هفته سعی کنید به اعتصاب یک معامله اضطراری لایحه رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز جمعه گفت.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; معاون رئیس جمهور مایک پنس; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ و رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, در میان دیگران.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 2.1 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 146,071 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 671,400 موارد در ایالات متحده و حداقل 33,286 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>