پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی به عنوان محرک سر لایحه برای مجلس رای

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه در کاخ سفید به عنوان شیوع همچنان به سرعت در حال گسترش در ایالات متحده

بحران roiled بازار سهام و زمین اقتصاد به توقف در میان اقدامات محدود کننده به معنای شامل گسترش یافته است.

روز پنج شنبه صبح تهمت توییتی که او قصد دارد برای ارائه به روز رسانی در این جلسه در G20 را ملاقات مجازی و تلفنی با فرمانداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران ایالات متحده در نامه ای در روز پنج شنبه که دولت به زودی مجموعه ای از دستورالعمل جدید شناسایی “در معرض خطر خطر متوسط و کم خطر” استان ها برای کمک به مقامات تصمیم گیری در “حفظ و افزایش و یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش آنها را در محل قرار داده.”

در این جلسه همچنین پس از سنا گذشت 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

به 880-صفحه قانون ارائه می دهد کمک به افراد و کسب و کار و امکانات بهداشتی است. این شامل پرداخت های مستقیم به افراد قوی تر بیمه بیکاری, وام و کمک های مالی به کسب و کار و بیشتر منابع بهداشت و درمان برای بیمارستان متحده و شهرداری ها.

این خانه با هدف به رای گیری در مورد این لایحه در روز جمعه. و سپس آن را به رئیس جمهور که قول داده است برای ثبت آن به قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا عنوان تاثیر شیوع است اما پس از تغییر لحن خود را. در اوایل این ماه اعلام کرد ملی اضطراری یک حرکت است که آزاد کردن منابع مالی برای کمک به آمریکایی ها تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان.

مقامات بهداشت برای سال شده است با اصرار آمریکایی ها را قوی احتیاطی به عنوان coronavirus موارد ضرب. در اوایل این ماه اعلام کرد که شیوع یک بیماری همه گیر و گفت: این انتظار “برای دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار به صعود و حتی بالاتر است.”

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از معاون رئیس جمهور مایک پنس بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci و سرپرست از خدمات مهاجرت و شهروندی کن Cuccinelli, در میان دیگران.

Coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 480,446 موارد تایید شده در سراسر جهان و حداقل 21,571 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 69,197 موارد در ایالات متحده و حداقل 1,046 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>