پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی به عنوان شیوع بیماری را برطرف می کند در برخی از سخت-آمار مناطق

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک نشست خبری روز شنبه در میان نشانه هایی که منحنی مسطح است در برخی از سخت-آمار مناطق.

برای هفته دولت در سراسر فدرال و ایالتی و محلی سطح شده اند در پاسخ به شیوع صدور مالی کمک و راهنمایی در برخورد با گسترش.

اولین موج محرک امداد چک سپرده شد به برخی از آمریکایی ها’ حساب های بانکی بیش از آخر هفته با توجه به IRS. میلیون ها نفر بیشتر می توانید انتظار برای دریافت آنها در هفته های آینده به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب به کمک آمریکایی ها رنج می برند از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اجتماعی فاصله تلاش هستند ظاهرا پرداخت در نیویورک است که در اکثر موارد تایید شده در کشور است. تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور را آغاز کرده اند به سطح است.

هنوز هم برخی از فرم های اجتماعی فاصله است به احتمال زیاد در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن در دسترس است. جانسون و جانسون است که با هدف تولید بین 600 میلیون تا 900 میلیون دوز از پتانسیل آن coronavirus واکسن تا پایان سه ماهه اول سال 2021 اگر انسان آزمایش های برنامه ریزی شده برای شروع در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده. این شرکت قصد دارد به 1 میلیارد دوز یا بیشتر در سال, J&J مدیران گفت: سرمایه گذاران در یک پست-درآمد تماس کنفرانس در روز سه شنبه.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; معاون رئیس جمهور مایک پنس; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; و کن Cuccinelli اقدام مدیر U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی, در میان دیگران.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 1.9 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 120,449 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 582,500 موارد در ایالات متحده و حداقل 23,649 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>