پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای توجیهی که دولت در نظر اضافی امداد

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک نشست خبری روز شنبه در میان نشانه هایی که منحنی مسطح است در برخی از سخت-آمار مناطق.

برای هفته دولت در سراسر فدرال و ایالتی و محلی سطح شده اند در پاسخ به شیوع صدور مالی کمک و راهنمایی در برخورد با گسترش.

اولین موج محرک امداد چک سپرده شد به برخی از آمریکایی ها’ حساب های بانکی بیش از آخر هفته با توجه به IRS. میلیون ها نفر بیشتر می توانید انتظار برای دریافت آنها در هفته های آینده به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب به کمک آمریکایی ها رنج می برند از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارکنان برای رهبر اقلیت سنا چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی انتظار می رود برای دیدار با وزارت خزانه داری در روز چهارشنبه به بحث اضافی coronavirus تسکین قانون.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او معتقد است برخی متحده قادر خواهد بود به “بازگشایی” اقتصاد خود را قبل از پایان ماه آوریل با کاهش اجتماعی محدودیت فاصله. اما کالیفرنیا منتشر شده یک لیست از الزامات است که باید قبل از ملاقات کاهش تلاش ها می تواند تعدیل.

اجتماعی فاصله تلاش هستند ظاهرا پرداخت در نیویورک است که در اکثر موارد تایید شده در کشور است. تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور را آغاز کرده اند به سطح است.

برای ساخت است که پیشرفت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو طرح به صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به همه مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش در حالی که در.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; معاون رئیس جمهور مایک پنس; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; و کن Cuccinelli اقدام مدیر U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی, در میان دیگران.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 2 میلیون و موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 128,886 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 610,700 موارد در ایالات متحده و حداقل 26,119 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>