پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی به عنوان کنگره در نظر بودجه اضافی

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در آنچه که تبدیل به روزانه یک امر به عنوان همه گیر همچنان ادعا می کنند زندگی می کند.

پس از رول از 2 تریلیون دلار طرح محرک اقتصاد در پاسخ به شیوع رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه گفت که او امیدوار است برای تصویب بودجه بیشتر برای وام کسب و کار کوچک برنامه ظرف چند روز آینده.

“من کار خواهد کرد با Mnuchin و رهبر شومر و امیدواریم به تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه” او در بیانیه ای گفت.

قانونگذاران باید اذعان کرد که برنامه اولیه 350 $میلیارد دلار کاهش یافته است و هدف آن را افزایش می دهد توسط $200 میلیارد به 250 میلیارد دلار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به عنوان شیوع تاثیر است اما پس از فشارهای دولت خود پاسخ.

در روز پنج شنبه او استناد دفاع تولید عمل به زور چندین شرکت برای افزایش تولید انتقادی لوازم مورد نیاز. او همچنین با حمله 3M بیش از آن جهانی توزیع ماسک ماسک, اما روز دوشنبه اعلام کرد تولید کننده موافقت کرده به واردات 166.5 میلیون ماسک بیش از سه ماه آینده. که به شدت مورد نیاز تجهیزات کمک خواهد کرد که حفاظت از بهداشت حرفه ای در خط مقدم مبارزه برای نجات زندگی.

کاخ سفید به تازگی پیش بینی کرد تا 240,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از معاون رئیس جمهور مایک پنس; Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی; Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و کن Cuccinelli اقدام مدیر U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی, در میان دیگران.

Coronavirus گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 1.38 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 78,269 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 378,289 موارد در ایالات متحده و حداقل 11,380 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>