پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علائم آخرین بسته امداد

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد coronavirus امداد بسته به قانون است که شامل کمک های مالی برای کسب و کار کوچک همراه با کمک به بیمارستان ها و Covid-19 تست.

اندازه گیری قرار می دهد $370 میلیارد دلار به کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به عنوان آنها به طور موقت شاتر سعی کنید به سرعت Covid-19 را گسترش. آن را کمک 75 میلیارد دلار به بیمارستان تلاش برای پوشش هزینه های در طول بحران و 25 میلیارد دلار برای تلاش به سطح شیب دار تا تست برای این بیماری است.

بودجه اضافی به عنوان دولت و دولت های محلی وضعیتی وخیم از دست داده و درآمدهای مالیاتی هشدار از موج اخراج پس از چپ شدن از بسته. ادعا می کند برای مزایای بیکاری در حال افزایش, با, میشیگان, پنسیلوانیا و گرجستان در میان کشورهای با بیشترین متمرکز خوشه در رفع بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که کارفرمایان شروع به جرم اخراج و furloughs.

اما با وجود تلاش ها برای مهار ویروس های سازمان بهداشت جهانی گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد و در دراز مدت مشکل به عنوان موارد سطح و یا کاهش در برخی از کشورها اوج در دیگران و resurge در مناطق که در آن به نظر می رسد تحت کنترل است.

“اشتباه نکنید ما یک راه طولانی برای رفتن. این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

مسئولان فدرال و ایالتی و محلی سطح شده اند در پاسخ به شیوع صدور راهنمایی برای جلوگیری از گسترش و ابتلا به ویروس. کاخ سفید در ابتدا به عنوان شیوع, اما پس از آن تغییر لحن. در زمان رئیس جمهور و مقامات بهداشت در که و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به نظر می رسد unaligned در پیام خود به مردم است.

به تازگی به عنوان جمعه تهمت اقدام به پیاده روی خود را به عقب خطرناک و بی اساس حدس و گمان در مورد اینکه آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان Covid-19 گفتن خبرنگاران که نظر او بودند طعنه آمیز. پس از اظهارات خود در روز پنج شنبه شب, کارشناسان, مقامات بهداشت و ساز از Lysol خانگی ضدعفونی کننده با نام تجاری خواست آمریکایی به تلاش برای تزریق و یا مصرف تمیز کردن محصول.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; معاون رئیس جمهور مایک پنس; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ و رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, در میان دیگران.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 2.7 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 192,125 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 870,400 موارد در ایالات متحده و حداقل 50,031 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

— CNBC تاکر هیگینز و یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>