پخش زنده: Coronavirus نیروی کار دارای مطبوعاتی پس از مجلس موفق به تصویب بودجه

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5:30 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اعضای coronavirus نیروی کار انتظار می رود برای برگزاری یک نشست خبری دوشنبه به عنوان خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور باقی می ماند.

دولت فدرال شده است به طور آهسته از پول برای کمک مالی فشار آورده توسط ویروس.

هنوز صنعت خرده فروشی است که خرد شدن به عنوان فروشگاه شاتر و هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود در میان پناهگاه در محل سفارشات. بسیاری از متوسط خرده نمی واجد شرایط برای برنامه های دولت به منظور نجات بیمار از شرکت ها و نگه داشتن کارگران در payman.

$349 میلیارد چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک از پول روز پنج شنبه و قانونگذاران بوده است تلاش برای دوباره پر کردن خزانه خود را.

دموکرات ها و جمهوری خواهان بودند نزدیک شدن به یک معامله در روز یکشنبه است که می تواند تزریق اضافی $370 میلیارد دلار به برنامه وام و دیگر مناطق نیاز است.

اما از سوی دیگر ، رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: بالا اتاق را “متاسفانه” قادر به “تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها حقوق امروز”. او و رهبر اقلیت سنا چاک شومر توافق به یکی دیگر از جلسه روز سه شنبه. خانه می تواند تا لایحه بودجه در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز یکشنبه که او قصد دارد با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش این کشور سواب تولید حداقل 20 میلیون در هر ماه برای coronavirus آزمون. چندین شرکت در حال حاضر به شدت به تولید مقدار مورد نیاز کالا.

وظیفه نیروی اعضا عبارتند از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; معاون رئیس جمهور مایک پنس; وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر; دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ و رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, در میان دیگران.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 2.4 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 166,794 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 761,900 موارد در ایالات متحده و حداقل 40,724 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>