سازمان دیده بان GM Super Bowl ad جدید تمام برقی هامر با LeBron James

جنرال موتورز’ Super Bowl ad برای قیام گاز guzzling هامر به عنوان یک SUV تمام برقی وانت تحت GMC نام تجاری ویژگی های NBA LeBron James ستاره بی سر و صدا خرد شیشه ای backboard.

این آگهی 30 ثانیه ای که این شرکت منتشر شده صبح روز یکشنبه teases آرام قدرت تمام برقی کامیون برای gearheads عادت به صدای بلند عجول و بی پروا غرش سنتی گاز موتور. شیشه ای در سکوت منفجر بیش از James’ سر در حالی که واژه “خالص تسلط … می خواهم این صدا” به آرامی نبض در تمام کلاه در سراسر صفحه نمایش.

“یک انقلاب آرام در حال آمدن است” به نظر می رسد درست قبل از James نقل می کند: “تمام الکتریکی صفر تولید گازهای گلخانه ای صفر محدودیت. هامر EV از GMC.”

جنرال موتورز است که به نام تجاری هامر EV که پرده برداری خواهد شد مارس 20 و در دسترس برای فروش در سال آینده به عنوان یک “انقلاب آرام.” این بازی در ارامش تمام وسایل نقلیه الکتریکی و عملکرد هامر EV.

James به نام مشارکت “طبیعی مناسب:” “هر کس می داند در مورد عشق من برای هامر پس از دبیرستان و من افتخار می کنم که بخشی از اعلام جدید EV مدل,” او گفت: در آزادی مطبوعات. “کامیون ممکن است آرام اما عملکرد اعداد برای خود صحبت می کنند.”

در دبیرستان جیمز مورد بررسی قرار گرفت اوهایو دو و میدانی مقامات برای دریافت یک هامر H2 خودرو به عنوان یک هدیه است. پس از دو هفته بررسی مشخص شد او را نقض نمی کند تازه آیین نامه پذیرش خودرو که مادر خود را خریداری کرده بود برای تولد 18.

آگهی مانند تیزر فیلم GM منتشر شده در اوایل این هفته پیش نمایش جلویی وانت, اما, نمی, نمایش کامل هامر EV. خودرو انتظار می رود که رونمایی on May 20.

آگهی آغاز یک کمپین بازاریابی است که از ویژگی های جیمز به عنوان یک سخنگوی با توجه به فیل Brook, GMC, معاون رئيس جمهور از بازاریابی است.

“ما فقط فکر می کنم او بزرگ مناسب است. صحبت شما در مورد تعویض بازی, انقلابیون. او واقعا تغییر چیزهایی که” بروک گفت: CNBC. “او انجام داده است که در بازی بسکتبال, او یک بازرگان او مقدار زیادی از کار در جامعه و همچنین, بنابراین او کسی ما بیشترین احترام برای. او هم فوق العاده تاثیر گذار.”

هامر EV وانت با توجه به جنرال موتورز خواهد شد از ویژگی های 1,000 اسب بخار; 0 به 60 مایل در ساعت شتاب در 3 ثانیه و 11,500 پوند فوت گشتاور. آن را اعلام نکرد یک قیمت.

خودرو انتظار می رود که به تولید در پاییز سال 2021 در یک کارخانه در دیترویت پس از فروش شروع و به سمت پایان سال است.

تلویزیون نقطه برنامه ریزی شده است که هوا در طول سه ماهه دوم از بازی یکشنبه در ایالات متحده و در طول سه ماهه چهارم در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>