وارن می گوید بلومبرگ است بحث حضور اجازه خواهد داد که دموکرات ها نشان می دهد که چگونه آنها می خواهم در یک egomaniac میلیاردر مانند تهمت

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) صحبت می کند به عنوان مدیر عامل و مدیر اجرایی Hector Sanchez Barba گوش در طول a Mi Familia Vota را #Prioridades2020 رویداد جامعه در Cardenas بازار 17 فوریه سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

الکس ونگ | گتی ایماژ

سناتور. الیزابت وارن پاره به رقیب مایک بلومبرگ روز سه شنبه, پیش بینی که ظاهر خود را در بحث دموکراتیک مرحله در لاس وگاس اجازه خواهد داد که رقبای خود را برای نشان دادن مهارت های خود را در گرفتن یک “egomaniac میلیاردر” از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” نوشت: Warren D-توده. “اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

بلومبرگ را پنج دموکرات مشتاق به او را روز چهارشنبه پس از مقدماتی خود را برای اولین بار بحث پس از ورود به 2020 مسابقه. کسب و کار titan تخمین زده می شود ارزش بیش از 60 میلیارد دلار.

بلومبرگ سابق شهردار نیویورک شده است به سرعت در حال صعود در پای صندوق های رای — او در حال حاضر در مقام سوم در نظر سنجی های ملی — با وجود صرف نظر کردن از چهار نامزد مسابقات به منظور اختصاص منابع بیشتر به نماینده غنی می گوید که از شروع رای گیری در ماه مارس است.

وارن برای او بخش رو فشار به یک علامت در روز چهارشنبه پس از بحث کشویی در نظر سنجی زیر نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر ایالات متحده برای اولین بار به میزبانی نامزدی مسابقات. وارن در آمد سوم در آیووا و چهارم در, New Hampshire.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., پیشرو ملی نظرسنجی در 24.8% با توجه به Real Clear Politics رای گیری متوسط است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در 17.8 درصد بلومبرگ در 14.6 درصد و وارن در 12.6%.

نامزدها علاوه بر وارن از جمله بایدن نیز نشان داد که آنها تشنه به خون ، در حالی که بلومبرگ بوده است قادر به اشباع بینندگان تلویزیون با تبلیغات رقبای خود استدلال می کنند که او هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال به صورت سوال در مورد رکورد خود را.

بلومبرگ مواجه شده است و تمدید موشکافی بیش از رکورد خود در مسابقه و پلیس در حالی که او شهردار بود و در مورد شرایط زنان در شاخص خدمات مالی کسب و کار, Bloomberg LP. او نیز در مواجهه با سوال در مورد آنچه که او انجام خواهد داد با کسب و کار اگر انتخاب شود. ارشد بلومبرگ مشاور تیم اوبراین با سی ان ان گفت که روز سه شنبه بلومبرگ خواهد فروش شرکت و همچنین انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را.

بایدن در مصاحبه با گفت: MSNBC در روز دوشنبه که بلومبرگ “می توانید خرید هر آگهی که او می خواهد اما او نمی تواند در واقع پاک کردن سابقه خود را در همه چیز از برخورد با توقف-و-frisk به سیاست خارجی اظهارات و مانند آن.”

“و بنابراین من به دنبال به جلو به بحث مایکل بلومبرگ می شود.”

سناتور. Ctq, D -, Minn. یکی دیگر از نامزد رقابت برای نامزدی گفت: او استقبال بلومبرگ ظاهر در بحث — از آنجا که او می تواند ضرب و شتم او.

“من نمی تواند ضرب و شتم او را در امواج رادیو و تلویزیون, اما من می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله,” او گفت: یکشنبه طی مصاحبه ای در “دیدار با مطبوعات است.”

بلومبرگ که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر صرف بیش از 400 میلیون دلار در حال حاضر در کمپین های تبلیغاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>