Warren ساندرز می گویند مبارزات انتخاباتی خود را مطرح بیشترین بحث روز hauls هنوز

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) لبخند در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در پاریس لاس وگاس در فوریه 19 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

ماریو تاما | گتی ایماژ

یک شب از duking آن را در بحث مرحله پرداخت برای سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز که مبارزات هر دو ثبت بیشترین سهم تا کنون دریافت کرده در یک بحث روز است.

وارن کمپین اعلام کرد در اوایل روز شنبه که آن را کشیده و در بیش از $2.8 میلیون پس از این رویداد در لاس وگاس که برگزار شد تنها چند روز قبل از دولت دموکراتیک اولیه انجمن در روز شنبه.

ساندرز’ کمپین گفت: آن را مطرح $2.7 میلیون از حدود 150,000 کمک های مالی.

وارن و ساندرز که ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف وعده برای کاهش نابرابری ثروت بودند و در میان کسانی که شب را صرف پرتاب jabs در سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که در زمان به بحث مرحله برای اولین بار در کنار رقبای خود.

آنها را متهم به میلیاردر از خرید راه خود را به انتخابات. بلومبرگ دارای حدود 400 میلیون دلار از ثروت شخصی در مبارزات انتخاباتی تبلیغات پس از پیوستن به این مسابقه در اواخر ماه نوامبر. بلومبرگ که نمی کمپین کمک های مالی برای واجد شرایط نیست, قبلی بحث.

سخت ترین ضربه از وارن مراجعه کننده به بلومبرگ به عنوان “میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.'”

“و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” این سناتور ماساچوست گفت: باعث gasps از مخاطبان است.

وارن که نظرسنجی شماره تضعیف کرده اند که افزایش در سهم می تواند کمک به گسترش مبارزات انتخاباتی او را به زنده ماندن.

ساندرز ورمونت فعلی پیشتاز در اکثر نظر سنجی های ملی برگزار شد 19-نقطه لبه در نوادا بر اساس یک نظرسنجی که دوشنبه منتشر شد.

مبارزات انتخاباتی نمایندگان کاندیداهای دیگر که به نظر می رسد در مرحله — بهداشت ، ctq از مینه سوتا, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن — را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر خود به بحث روز سهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>