وارن بافت

جری میلر | CNBC

وارن بافت در برکشایر هاتاوی در روز شنبه ارسال شده یک رکورد از دست دادن خالص از نزدیک به 50 میلیارد دلار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کوبیده آن مشترک در سهام, سرمایه گذاری, اما سود عملیاتی افزایش یافت و حتی به عنوان COVID-19 صدمه دیده خود را کسب و کار.

برکشایر در سه ماهه اول از دست دادن خالص بالغ بر $49.75 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس یک سهم را منعکس $54.52 میلیارد ضرر و زیان از سرمایه گذاری های عمده سهام عادی. یک سال قبل سود خالص بالغ بر $21.66 میلیارد دلار یا $13,209 هر سهم.

سه ماهه سود عملیاتی که بافت نظر عملکرد بهتر و اندازه گیری افزایش 6 ٪ به $5.87 میلیارد دلار یا حدود 3,624 در هر کلاس به اشتراک گذاری $5.56 میلیارد دلار یا حدود 3,388 هر سهم.

حسابداری قانون نیاز به برکشایر به گزارش تحقق نیافته سهام زیان و سود با درآمد. این باعث نوسانات در برکشایر خالص نتایج که بافت به نظر بی معنی است.

با اینحال برکشایر لود شده روی سهام در بخشی به دلیل بافت ناتوانی برای پیدا کردن شرکت های بزرگ برای خرید آشکار خشکسالی است که به طول انجامید بیش از چهار سال و چپ برکشایر با حدود 137.3 میلیارد از پول نقد.

استاندارد & ضعیف است 500 تضعیف 20 درصد در سه ماهه اول اما وجود دارد تندتر می افتد در چند برکشایر منابع از جمله, بیان آمریکا, بانک مرکزی آمریکا, ولز فارگو و چهار خطوط هوایی آمریکا — Delta غرب و ایالات.

برکشایر را عامل کسب و کار مانند بسیاری از شرکت های بزرگ امریکا بودند صدمه ندیده توسط COVID-19 که صدمه دیده جلد در BNSF راه آهن و کسب و کار خرده فروشی مانند دیدن آب نبات را به طور موقت نزدیک فروشگاه ها.

بسیاری از برکشایر در کسب و کار شده اند و صدمه گیر با اثر تا کنون اعم از “نسبتا جزئی تا شدید” و درآمد حاصل از کسب و کار تلقی می شود “ضروری” کاهش “قابل ملاحظه ای” در ماه آوریل این شرکت اعلام کرد.

معاون رئیس چارلی مونگر گفته وال استریت ژورنال در ماه گذشته که چند کوچک برکشایر کسب و کار ممکن است نزدیک در دسترس نباشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de