وارن بافت می گوید او صحبت خود را به “علم مشاور’ بیل گیتس در مورد کوروناویروس

بیل گیتس و وارن بافت.

بند دار اوتول | CNBC

برکشایر هاتاوی رئیس و نماد سرمایه گذاری وارن بافت گفت: در مصاحبه ای با CNBC که او گفته به شخص میلیاردر و بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت در مورد کوروناویروس و تلاش برای جلوگیری از گسترش و تاثیر این بیماری است.

“در حال حاضر آنچه که آنها امید به جهانی واکسن آنفولانزا, اما این یک راه طولانی ، غیرممکن نیست. منظورم من از خود من – من خود علم مشاور بیل گیتس بنابراین من به او صحبت من تماس او را” بافت گفت: “Squawk Box” میزبان بکی سریع. “من به او صحبت کرد در چند روز گذشته در مورد آن و او را صعودی در بلند مدت چشم انداز جهانی پیشگیری از آن است.”

بنیاد بیل و ملیندا گیتس یکی از بزرگترین بنیادهای خصوصی در جهان است که به طور فعال در حال کار برای مبارزه با تاثیر coronavirus به عنوان بخشی از تلاش گسترده برای ترویج بهداشت جهانی بافت گفت: از صحبت خود را با دروازه. این بنیاد توانسته با سه امنا: بیل گیتس و ملیندا گیتس و وارن بافت.

با توجه به برکشایر بافت گفت: چند تا از آن کسب و کار احساس می شد تاثیر از این ویروس کشنده که اکنون فراتر از چین و تهدید به اخلال در اقتصاد جهانی است.

او گفت چین بر اساس Dairy Queen franchises بودند با دیدن کمی به هیچ کسب و کار و برجسته اپل اعلام اخیر که این شرکت خواهد سقوط کوتاه از آن در سه ماهه اول راهنمایی که اخیر از فروشگاه تعطیلی و زنجیره عرضه اختلال.

“من شنیده ام که تابستان است و به احتمال زیاد به علت پایان این” بافت اضافه شده است.

او همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که در اوایل تلاش برای مهار این بیماری تا به حال موفقیت های محدود به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش به کشورهای جدید.

“بنیاد گیتس بسیار فعال در تلاش برای مفید خواهد بود و در این لایحه می گوید: CDC بهترین در جهان” بافت روز دوشنبه گفت:. “و ما رو فوق العاده منابع در این کشور اما یک بیماری همه گیر است که یک بیماری همه گیر.”

این “شگفتی” به نظر آمد در میان گزارش می دهد که شیوع کروناویروس در کشورهای خارج از چین بدتر شده به خصوص کره جنوبی و ایتالیا که گزارش افزایش در تعداد موارد تایید شده در روز های اخیر.

کره جنوبی مطرح آن coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” بیش از آخر هفته با آخرین سنبله در اعداد آوردن مجموع آلوده وجود دارد به بیش از 750.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>