وارن بافت می گوید بانک سهام بسیار جذاب در مقایسه با اکثر اوراق بهادار دیگر من دیدن’

برکشایر هاتاوی رئیس وارن بافت به نام سهام بانک به عنوان یکی از مورد علاقه خود را منابع سهام در بازار ایالات متحده است.

“من احساس بسیار خوبی در مورد بانک ما. آنها بسیار جذاب در مقایسه با اکثر اوراق بهادار دیگر من را ببینید” بافت گفت: CNBC بکی سریع در “Squawk Box” در روز دوشنبه.

بانک ها بخش بزرگی از برکشایر هاتاوی نمونه کارها است که به ارزش بیش از $248 میلیارد دلار است.

Goldman Sachs جی پی مورگان چیس بانک مرکزی آمریکا BNY ملون و U. s. Bancorp شد همه میان برکشایر 15 بزرگترین منابع سهام.

“بانکی یک کسب و کار خوب اگر شما انجام نمی, چیزهایی که خنگ در سمت دارایی منظور من اساسا” بافت گفت. “بانک ما خود را از درآمد بین … 12% و 16% یا بیشتر در خالص دارایی های ملموس. که یک کسب و کار خوب است که یک کسب و کار فوق العاده در برابر باند طولانی مدت در 2٪.”

بافت برجسته بانک خرید سهام به عنوان یک دلیل برای اینکه چرا او دوست دارد این بخش است. برای مثال بانک مرکزی امریکا “خرید در بسیاری از سهام در هر سال” بافت گفت: “بنابراین ما از مالکیت بانک مرکزی امریکا در این سال احتمالا رفتن تا 7 یا 8% بدون ما صرف یک سکه.”

“من می خواهم خود را به هر کسب و کار خوب هر کسب و کار که در آن مالکیت من فقط تا 7 یا 8 درصد در هر سال بدون صرف هر گونه پول و در بالا از آن, من دریافت سود سهام” برکشایر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت اضافه شده در این مصاحبه از کنگلومرا دفتر مرکزی در اوماها است.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

اصلاح: نسخه قبلی misstated بافت عنوان. او رئیس و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>