وارن بافت رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Berkshire Hathaway Inc., صحبت می کند در طول مجازی برکشایر هاتاوی سالانه سهامداران جلسه دیده می شود بر روی یک کامپیوتر لپ تاپ در آرلینگتون ویرجینیا, ایالات متحده روز شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

بلومبرگ

95% شیرجه رفتن در مسافران. میلیاردها دلار ضرر و زیان است. عجله برای بدهی های جدید است. بهبودی که مدیران انتظار می رود تا سال ها طول بکشد. Coronavirus است roiling صنعت هواپیمایی و شگفتی دیده است به اندازه کافی.

وارن بافت گفت: سرمایه گذاران شنبه که برکشایر هاتاوی خود را فروخته است کل سهام در چهار متحده بزرگترین شرکت های هواپیمایی آمریکایی دلتا جنوب غربی ایالات — به عنوان همه گیر upends یکی دیگر از شرط بندی در این بخش که سرمایه گذار مشهور بود دوری برای سال قبل از بازگشت تعجب در سال 2016.

یک تلخ بافت گفت: در سال 2007 سرمایه گذار نامه: “اگر یک دوربین سرمایهداری حاضر شده بود در کیتی هاوک او انجام داده اند جانشینان او به نفع بزرگ با تیراندازی الیور پایین” و با اشاره به soured شرط هوایی آمریکا در 1990s. “صنعت هواپیمایی تقاضا برای سرمایه آنجایی که اولین پرواز شده است سیری ناپذیر است. سرمایه گذاران باید پول ریخت به ته گودال جذب, رشد, زمانی که آنها باید دفع آن” او ادامه داد.

یکی دیگر را امتحان کنید

اما در اواخر سال 2016 بافت دوباره گرم به این صنعت است. شناخته شده برای خود را در چرخه رونق و رکود ایالات متحده هواپیمایی سوار یک موج ثابت از سود و لذت بردن از غنایم از یک سقوط در قیمت سوخت به طور کلی بزرگترین هزینه پس از زايمان.

برکشایر تبدیل به یکی از بزرگترین سهامداران در آمریکا چهار با سهمی نزدیک به 10 درصد در هر یک از حامل. کسانی که به ارزش نزدیک به 4 میلیارد دلار با توجه به آخرین FactSet داده است. در پاییز سال 2017 سهام خود را در آن شرکت های هواپیمایی شد به ارزش بیش از 9 میلیارد دلار. در فوریه 2018 بافت CNBC گفت او نمی خواهد حکومت داشتن کل هواپیمایی. تمام چهار حامل ضربه اوج تمام وقت در سال های پس از برکشایر در زمان خود بزرگ سهام.

اما شرکت های هواپیمایی یکی از صنایع سخت ترین ضربه از coronavirus و سهم خود را در قیمت کاهش یافت با درجه بسیار بیشتر از S&P 500 را 12 درصد افت این سال است. سهام آمریکا را از دست داده اند 63 درصد ایالات را ریخته اند 70% دلتا را خاموش 59 درصد و جنوب غربی به کاهش 46 ٪ از زمان آغاز سال است.

“و معلوم شد من اشتباه بود که در مورد کسب و کار به دلیل از چیزی بود که به هیچ وجه تقصیر از 4 عالی مدیران اجرائی” بافت گفت: روز شنبه در برکشایر هاتاوی نشست سالانه بود که پخش به دلیل همه گیر و محدودیت های مسافرتی. برکشایر ضرر و زیانی نزدیک به 50 میلیارد دلار در سه ماه اول سال. “منظورم این است که به اعتقاد من هیچ شادی بودن یک مدیر عامل یک شرکت هواپیمایی. اما شرکت ما خریداری شد و به خوبی مدیریت شده است. آنها بسیاری از چیزهایی که درست است.”

اولین ضرر و زیان در سال

ایالات متحده حامل در هفته های اخیر نوشته شده خود را برای اولین بار ضرر و زیان در سال و سرمایه گذاران هشدار داد که از سه ماهه دوم است که به دنبال حتی بیشتر ملال انگیز به عنوان ویروس و اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن مانند پناهگاه در محل سفارشات در حال نگهداری می شود مسافران دور از فرودگاه.

رکود نیز ضربه تولید کنندگان هواپیما مانند بوئینگ به عنوان همه گیر و بحران مالی اما خشک تقاضا برای جدید jetliners و افزایش خطر لغو و deferrals از دستورات موجود. برکشایر در معرض است که پویا از طریق آن 32 میلیارد دلار معامله در سال 2015 به دست آوردن هواپیما تامین کننده قطعات دقت Castparts.

برای هواپیمایی که زمان نمی تواند بدتر. دوم و سوم و چهارم هستند پر سود برای ایالات متحده مسافران به عنوان بهار و تعطیلات تابستان خار رزرو.

“در حالی که هیچ کس کامل کریستال توپ, من فکر می کنم همه ما انتظار داریم که بهبود آهسته خواهد بود و تقاضا برای سفر هوایی خواهد بود سرکوب برای مدتی” American Airlines مدیر عامل داگ پارکر گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته بنا به گزارش یک $2.2 میلیارد دلار ضرر خالص. دلتا مدیر عامل شرکت اد Bastian ماه گذشته گفت: این امر به احتمال زیاد دو یا سه سال برای سفر هوایی تقاضا برای بازیابی, پیش بینی بعد تکرار توسط بوئینگ مدیر عامل شرکت.

“در حالی که ما نمی تواند صحبت می کنند به فردی سهامداران تصمیم گیری در اطراف خرید و فروش سهام در, دلتا, ما احترام فوق العاده ای برای آقای بافت و برکشایر تیم” دلتا در بیانیه ای گفت. “ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که این نقاط قوت است که هسته به دلتا کسب و کار – ما مردم ما با نام تجاری شبکه ما و ما قابلیت اطمینان عملیاتی – تحمل خواهد شد و موقعیت دلتا به موفقیت به عنوان یک بهتر و قوی تر و انعطاف پذیر تر هواپیمایی در آینده است.”

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی کاهش یافته است به نظر. ایران نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.

افزایش سطح بدهی

شرکت های هواپیمایی در حال خونریزی نقدی و در حال مسابقه برای کاهش هزینه ها: پارکینگ صدها jetliners, لغو هزاران پرواز و ترغیب کارکنان به پرداخت نشده و یا بخشی از پرداخت را ترک کنند. دهها هزار نفر از کارکنان گرفته اند آنها را در آن ارائه دهد.

آنها را به حالت تعلیق در سود سهام و سهم buybacks برای آینده قابل پیش بینی. شرکت های هواپیمایی در حال افزایش بدهی های جدید برای کمک به آب و بحران و بیشتر اهرم ممکن است در راه است.

“خوب, شما مجبور به پرداخت است که از درآمد بیش از برخی دوره از زمان” بافت گفت: سهامداران.

ایران و غرب را نیز تبدیل به سهام فروش به جمع آوری پول.

ایالات متحده حامل ماه گذشته شروع به دریافت بخشی از کمک دولت از جمله از 25 میلیارد دلار ترکیبی از وام و کمک های مالی که به آنها نیاز نیست به غیر ارادی کردند و یا قطع پرداخت نرخ های خود را در برخی از 750,000 کارکنان از طریق سپتامبر. 30. آنها همچنین انتظار برای دریافت بخش دیگری از 25 میلیارد دلار در دیگر کم هزینه وام های اختصاص داده شده برای این صنعت تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

اما مدیران شرکت هواپیمایی انتظار ظهور بسیار کوچکتر است.

“ما ساخته شده یک وعده به مردم ما و به مالیات دهندگان آمریکایی برای جلوگیری از غیر ارادی furloughs و یا کاهش به نرخ پرداخت برای ایالات متحده کارکنان تا پایان ماه سپتامبر و یک وعده ما” گفت: ایالات رئیس جمهور اسکات کربی طول می کشد که کمر به عنوان مدیر عامل در مارس 20. “اما اگر تقاضا همچنان به طور قابل توجهی کاهش یافته در اکتبر. 1 ما به سادگی نمی خواهد بود قادر به تحمل این بحران به عنوان یک شرکت بدون اجرای برخی از این سخت تر و دردناک اقدامات است. این شامل تصمیم گیری در غیر ارادی furloughs کاهش بیشتر در ساعت نیز از دیگر اقداماتی است که تاثیر فوری بر ما مردم و امرار معاش خود را.”

کربی افزود: “ما به سادگی نمی تواند و نمی خواهد خطر دراز مدت آینده ایران و مشاغل, شرکت هواپیمایی پشتیبانی فقط به این دلیل که در کوتاه مدت تصمیم گیری واقعا سخت است.”

اما شانس برای تأمین هزینه برش اقدامات برای تغییر اندازه به اندازه کافی برای متقاعد کردن بافت به چسبیدن به اطراف و ببینید که چگونه آن را بازی می کند.

“اگر ما مانند یک کسب و کار ما در حال رفتن به خرید به عنوان بسیاری از آن را به عنوان ما می تواند و نگه داشتن آن تا زمانی که ما می توانیم” او گفت:. “و هنگامی که ما تغییر ذهن ما را نمی نصف اقدامات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de