وارن بافت ساخته شده است تا پول نقد و خرید تنها مقدار کمی از سهام در بازار تار و مار

وارن بافت

جرارد میلر | CNBC

برکشایر هاتاوی اولین-درآمد سه ماهه نشان داد که رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وارن بافت ساخته شده است تا کنگلومرا نقدی قلعه و تنها خریداری بخش کوچک از سهام در طول خشونت تار و مار از بازارهای سهام با توجه به کوروناویروس.

برکشایر تا به حال یک رکورد $137 میلیارد دلار پول نقد و معادل آن ابزار در ترازنامه در پایان سه ماهه اول از حدود 127 میلیارد دلار در پایان سال 10-Q تشکیل پرونده نشان داد.

این شرکت با صرف فقط 1.8 میلیارد خرید سهام و فقط 1.7 میلیارد repurchasing برکشایر هاتاوی سهام.

این نتایج می تواند نشان می دهد که “شگفتی” خود را نمی بینم هر یک از کلاسیک خود ارزش فرصت ها در بازار کاهش, که در زمان S&P 500 با کاهش بیش از 30%. اما آن را سخت به شکل بافت ديدگاه از 10-س پر کردن تا زمانی که ما از شنیدن این خود انسان است که ما بعدا در برکشایر مجازی نشست سالانه پنج شنبه.

این می آید به عنوان برکشایر گزارش عظیم 50 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول یک رکورد برای بافت کنگلومرا. با این حال این فصلنامه در نتیجه می توان فریب به عنوان برکشایر صاحب بسیار در دیگر شرکت سهام. قوانین حسابداری تغییر چند سال پیش و در حال حاضر نیاز به این شرکت گزارش واقعی و زیان در بازارهای سهام پس از از دست دادن این است که عمدتا بازتابی از سریع خرس در بازار سهام رخ داده است که در سه ماهه اول.

بافت ندارد برای سرمایه گذاران در نگاه به درآمد سه ماهه اما اگر آنها او معتقد است آنها باید نگاهی به نتایج عامل. بدون احتساب نوسان در قیمت سهام برکشایر را عامل درآمد افزایش به $5.9 میلیارد دلار از 5.6 میلیارد دلار در سه ماهه مشابه سال پیش.

بافت موقعیت محافظه کار نباید به عنوان یک شگفتی آمده پس از برکشایر معاون رئیس چارلی مونگر نظرات به وال استریت ژورنال در ماه گذشته.

“ما فقط می خواهید برای دریافت از طریق گردباد و ما می خواهم به جای بیرون آمدن از آن با تعداد زیادی از کل نقدینگی” او گفت: این مقاله یادآوری میکند که او و بافت نمی شد هر گونه سرمایه گذاری به دلیل عدم اطمینان مربوط به virus. مونگر همچنین اشاره کرد که شرکت “یخ زده” و خواستار بافت برای سرمایه گذاری مانند در طول بحران مالی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>