وارن و هریس معرفی لایحه در مجلس سنا به سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار طی coronavirus همه گیر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) صحبت می کند در طول یک تاون هال رویداد در هفته مدرسه در ژانویه 19 سال 2020 در Des Moines, Iowa.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و از سوی دیگر ، کامالا هریس D-کالیفرنیا معرفی یک لایحه جمعه که منع قیمت درآوردن در شرایط اضطراری ملی از جمله Covid-19 بیماری همه گیر.

زیر قیمت درآوردن پیشگیری عمل FTC خواهد بود قدرت را به اجرای ممنوعیت بیش از حد افزایش قیمت کالاهای مصرفی در طول ملی شرایط اضطراری. آن را به در نظر گرفتن هر گونه افزایش قیمت بالاتر از 10% به قیمت سنگ آهن در بازار طی یک اعلامیه ، خانه لایحه بود گردد بر اساس یک شبیه قانون کالیفرنیا به ایالت شرایط اضطراری.

آن را اجازه می دهد متحده به اعمال ممنوعیت در کنار FTC اما نمی خواهد جلوگیری متحده از تصویب قوانین خود را در اطراف قیمت سنگ آهن در بازار.

این لایحه در مجلس سنا به همراه یک مجلس نمایندگان لایحه معرفی شده در هفته گذشته توسط کنگره جو Neguse D-Colo., در کنار تشکر. تد ازای D-کالیفرنیا.

وارن قبلا در مورد نیاز برای فدرال, قیمت درآوردن لایحه در یک op-ed در این هفته در نیویورک تایمز. وارن و هریس نیز در میان گروهی از سناتورهای دموکرات که خواسته FTC رئیس جو سیمونز “برای استفاده از حد کامل” از FTC قدرت برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار مصرف کننده محصولات بهداشتی.

سیستم عامل های تجارت الکترونیک از جمله آمازون ، eBay و خارج شده اند احساس فشار به سرکوب قیمت درآوردن از نمایندگان مجلس و دولت به طور کلی وکیل در سراسر کشور است. این شرکت در تلاش برای نگه دارید تا با پست های جدید توسط شخص ثالث فروشندگان ساخت گمراه کننده ادعا می کند در مورد ماسک و exorbitantly مارک محصولات مانند ضد عفونی کننده دست. آمازون به عنوان مثال گفت: در اوایل ماه مارس آن را حذف کرده بود 530,000 ارائه می دهد از آن بازار برای coronavirus مربوط به قیمت درآوردن.

قانون جدید تغییر خواهد فشار بیشتری به فرد فروشندگان که می تواند به اثبات می شود یک بیشتر بازدارنده بالقوه قیمت-gougers ساخت آن را سخت تر برای برخی از به لغزش از طریق ترک اعتدال تلاش.

قانونگذاران دیگر نیز معرفی صورتحساب به بنیادی قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان بيمارستان در حال تجربه کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش.

روز چهارشنبه چهار مقام عالی رتبه آمریکا معرفی یک لایحه مشابه. این اجازه می دهد تا مجریان در نظر گرفتن قیمت چند عوامل برای تعیین اینکه آیا قیمت سنگ آهن در بازار رخ داده است به جای ارائه یک پتو آستانه. چهار حزب دموکرات معرفی یک لایحه در اواخر ماه مارس خواهد بود که فرض قیمت درآوردن اگر این افزایش بیش از 20 درصد نسبت به قبل از بحران هزینه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: خریداران ذخایر منابع به عنوان فروشنده به قیمت گول زدن میان شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>