دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (L) و ماساچوست سناتور الیزابت وارن می رسند روی صحنه برای چهارمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط نیویورک تایمز و سی ان ان در دانشگاه Otterbein در وسترویل اوهایو در 15 اکتبر 2019.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

الیزابت وارن و جو بایدن دیدار خواهد کرد آستانه را به نفع خود متعهد نمایندگان در روز سه شنبه نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه با توجه به NBC News.

ماساچوست سناتور و معاون رئیس جمهور سابق در بر داشت خود را در رقابت برای جایگاه چهارم در گرانیت دولت به عنوان نتیجه trickled در سه شنبه شب. نه از کاخ سفید امیدوار خواهد رسیدن به 15% آستانه مورد نیاز را به نفع خود متعهد نمایندگان ایالتی و یا در آن دو کنگره مناطق.

نیوهمپشایر جوایز نمایندگان خود را متناسب اما نامزدها باید به آمار 15% خوانده شده را علامت.

سناتور. برنی ساندرز ورمونت منجر زمینه هر چند در این مسابقه خیلی زود به ” ان بی سی نیوز. سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا دنبال و آنها ملحق خواهد شد ساندرز در سه شنبه.

نتایج معامله یکی دیگر از ضربه به مبارزات وارن و بایدن که در هر دو زمان صرف شده به عنوان نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری اولیه. سناتور و معاون سابق رئیس جمهور به پایان رسید و سوم و چهارم به ترتيب در اول-در-این-ملت آیووا قفقاز هفته گذشته است.

بایدن را تصادفا در آیووا و نیوهمشایر بودند نامطلوب او به عنوان رهبری تقریبا هر ملی اولیه نظرسنجی تا ساندرز شروع به سبقت گرفتن از او در هفته های اخیر.

بایدن که پیش بینی کرده بود یکی دیگر از خشن, شب جمعه, چپ, نیوهمشایر, برای, کارولینای جنوبی, قبل از نتایج در آمد. او باعث شده است که نظر سنجی ها از دولت که دارای اصلی آن در فوریه. 29.

الیزابت وارن صحبت می کند به جمعیت در نیوهمپشایر شب انتخابات رویداد در اجرایی بهداشت و مرکز ورزشی در Manchester, NH در فوریه. 11, 2020.

Matthew J. Lee | بوستون گلوب | گتی ایماژ

در ضمن وارن در سه شنبه شب گفت: حامیان که “روشن است که سناتور سندرز و شهردار Buttigieg تا به حال قوی شب.” او پیش بینی اقدامات مداوم و استدلال او بهترین شانس را برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از این سال.

“اما اگر ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ما در حال رفتن به نیاز به حضور بزرگ در درون حزب ما و دریافت که مشارکت ما نیاز به یک نامزد که وسیعترین ائتلاف حزب ما احساس می کند که آنها می توانند پشت,” او گفت:.

بایدن خطاب به هواداران در نیوهمپشایر از طریق یک خوراک ویدئویی از کارولینای جنوبی است. او به آنها گفت که او را دوباره در انتخابات اضافه کرد که “ما در حال رفتن به برنده شدن در نوادا و کارولینای جنوبی است.”

در بعد سخنان به حامیان در کلمبیا, کارولینای جنوبی, او اشاره کرد که تقریبا همه آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان در این کشور نشده بازیگران آراء نشده است.

“این است که بیش از ، ما فقط شروع کار است.” “ما رای شمارش بیش از حد. … شما نمی تواند دموکراتیک نامزد و شما نمی توانید برنده انتخابات عمومی به عنوان یک دموکرات مگر اینکه شما حمایت قاطع از سیاه و قهوه ای و رای دهندگان.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su