آب و هوا هشدارهای صادر شده برای این آخر هفته به عنوان طوفان Ciara تنظیم شده است را 80mph بادها با اثرات احساس “در سراسر انگلستان”.

چندین راه آهن شرکت عمل خواهد شد کاهش می یابد جدول زمانی میان سرعت محدودیت با توجه به بالا-سرعت بادها با ملاقات اداره پیش بینی است که آب و هوایی شدید باعث اختلال در پرواز و قطار و کشتی.

پیش بینی هم می گویند وجود دارد می تواند آسیب به ساختمان ها و یک “فرصت خوب” از کاهش قدرت.

آنها هشدار داد که Ciara – سوم نام طوفان فصل خواهد شد “بارج راه خود را از طریق” کشور “اثرات سراسر انگلستان” بین 6pm در روز شنبه و شب جمعه.

Gusts تا 50-60 مایل در ساعت می رود که این آخر هفته – افزایش به 80mph همراه مناطق ساحلی.

این ملاقات در دفتر صادر شده و یک سری از هشدار شدید آب و هوا از جمله کهربا هشدار برای جنوب شرقی انگلستان در روز یکشنبه.

زرد هشدارهای صادر شده برای شمال غربی بخش هایی از بریتانیا در روز شنبه و کل کشور در روز یکشنبه.

بیشتر از انگلستان

چندین راه آهن شرکت اعلام کرد که آنها را به کار گیرند کاهش می یابد جدول زمانی با بادهای قوی داشتن پتانسیل برای آسیب سربار سیم های برق و آهنگ با توجه به باقی مانده و یا درختان در حال سقوط بر روی آهن.

شبکه راه آهن و قطار اپراتورها در انگلستان با صدور یک هشدار به مسافران بیان کرد: “تنها سفر با قطار این جمعه اگر کاملا ضروری است.”

اختلال می تواند همچنان به صبح روز دوشنبه به عنوان تعمیر کار ممکن است مانع از شرایط و مسافران خواست برای بررسی برای به روز رسانی قبل از سفر.

و آب و هوا نیست و فقط باعث هرج و مرج سفر بلکه داشتن تاثیر بر رویدادهای مختلف در سراسر کشور است.

لندن در زمستان اجرا 10k رویداد بود که با توجه به حضور 25,000 دونده لغو شد پس از برگزارکنندگان گفت: آنها “نه قادر به تضمین امنیت ما دونده خدمه و داوطلبان”.

Ciara همچنین می تواند تهدید به تعدیل رای گیری میزان مشارکت در غیر قابل پیش بینی ایرلندی انتخابات این کشور است که با داشتن آن اولین شنبه انتخابات عمومی برای بیش از یک قرن است.

ملاقات در دفتر رئیس هواشناس فرانک ساندرز گفت: “طوفان Ciara به ارمغان بیاورد آسیب باد و باران سنگین در سراسر بریتانیا در این آخر هفته و ما باید صادر طیف وسیعی از آب و هوایی شدید هشدار دادن به مردم به صورت بالقوه اثرات طوفان است.

“بادها را افزایش می دهد از طریق پنج شنبه در سراسر ایرلند شمالی و اسکاتلند و شمال انگلستان و ولز قبل از تبدیل بسیار باد می وزد در سراسر بقیه از انگلستان از طریق ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.”

There are a number of warnings in force for this weekend
تصویر: وجود دارد تعدادی از هشدارهای نیروی برای این آخر هفته

وی افزود: بیشترین سرعت وزش باد از 80mph و یا بالاتر می تواند انتظار می رود در طول مناطق ساحلی به خصوص در جنوب و شمال اسکاتلند است.

رانندگان در حال هشدار داد به احتیاط اضافی در جاده ها با توجه به پتانسیل موجود از شرایط دشوار ناشی از بارش باران به ویژه در ساحلی و یا در معرض مسیرهای.

پسر Addington منطقه ای ایمنی آب سرب در RNLI گفت: “این آب و هوا می تواند بازدید از این سواحل در سراسر انگلستان و ایرلند خائنانه و آن را بسیار خطرناک دریا شرایط.

“اگر شما به شخص دیگری در معرض خطر در آب تماس 999 و از آنها بخواهید برای Coastguard. اگر شما چیزی است که شناور است که می توانید آنها را نگه دارید به پرتاب آن را به آنها.

“آیا رفتن در آب خود را – بیش از حد بسیاری از مردم غرق در تلاش برای نجات دیگران است.”

آسمان اخبار آب و هوا تولید کننده کریس انگلستان گفت: “در حال حاضر وجود دارد کهربا هشدار برای وزش باد از جنوب انگلستان در روز یکشنبه و زرد هشدارهای دیگر برای باد و باران است که ممکن است دریافت به روز رسانی amber بعد.

“این کاملا به احتمال زیاد Ciara خواهد بود که شدید ترین طوفان از سال 2013 و تقریبا قطعا باعث شود برخی از مسافرت اختلال و آسیب به درختان و خواص.

“برخی ساحلی سیل ممکن است بیش از حد به عنوان بادهای قوی ترکیب با بهار جزر و مد.”

دوشنبه و سه شنبه تا چهار اینچ از برف است و انتظار می رود در بخش هایی از اسکاتلند و ایرلند شمالی با شرایط بلیزارد هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de