جانباز تام مور 99 افزایش بیش از £20m برای NHS

99 ساله و جانباز کاپیتان تام مور در حال حاضر مطرح شده بیش از £20m برای بیمه خدمات درمانی پس از پیاده روی 100 دور از باغ خود را.

این رقم 20,000 برابر بیشتر از خود هدف اصلی از 1000 پوند.

پس از تکمیل 100 دور در پنجشنبه او قصد دارد برای انجام بیشتر تا زمانی که مردم همچنان اهدا به درخواست تجدید نظر خود را.

Captain Tom Moore completed his garden challenge on Thursday morning
جانباز ستوده به عنوان “چراغ امید’

جنگ جهانی دوم veteran شروع به انجام 25 متر طول از خانواده اش باغ در Bedfordshire بیش از یک هفته پیش و به هدف خود رسیده و قبل از هدف خود را از تولد 100 در 30 آوریل.

و اقدامات خود را در حال حاضر منجر به درخواست برای او به شوالیه پس از کمک های مالی فلک کشیده.

پاسخ آنلاین به Change.org درخواستشماره 10 گفت: نخست وزیر بوریس جانسون “قطعا باید به دنبال راه هایی برای تشخیص تام خود را برای تلاش های قهرمانانه” پس از کمپین آنلاین با دریافت بیش از 500 ، 000 امضا.

“او تجسم روح کل کشور در انجام کمی خود را برای نبرد در برابر coronavirus برای حمایت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

بیشتر از Covid-19

“از کمک های نظامی خود را برای حمایت خود را برای بیمه خدمات درمانی کارکنان تام نشان داده است یک عمر از شجاعت و شفقت است.

“PM قطعا به دنبال راه هایی برای تشخیص تام خود را برای تلاش های قهرمانانه.”

Mandatory Credit: Photo by VICKIE FLORES/EPA-EFE/Shutterstock (10614773y).99-year-old British veteran Captain Tom Moore (2-L) with with grandson Benji (L), daughter Hannah Ingram-Moore (2-R) and granddaughter Georgia (R) outside his home after completing the 100th length of his back garden in Marston Moretaine, Bedfordshire, Britain, 16 April, 2020. Captain Tom Moore has raised over ..12 million for Britain's National Health Service (NHS) and has received donations to his fundraising challenge from around the world..British veteran raises millions for NHS by walking lengths of back garden, Marston Moretaine, United Kingdom - 16 Apr 2020
تصویر: کاپیتان مور با اعضای خانواده اش

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: آسمان, اخبار, Cpt مور یک “فوق العاده جنتلمن”.

“او واقعا واقعا یک قهرمان است و من فکر می کنم او داده است مردم احساس امید که کسی که دیده است بسیار و از طریق بسیار بوده است می تواند مانند یک نگرش مثبت است.”

آقای Shapps گفت که او نمی خواهد می خواهید به “قبضه کردن” ملکه سال جدید را به لیست افتخارات اما گفت: “این کاملا روشن است که این آقا بوده و تقریبا نجات کشور در این زمان دشوار است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دوک و دوشس کمبریج کرن نوشته اند به Cpt مور و ویلیام نیز نامعلومی کمک مالی به درخواست کاخ کنزینگتون گفت.

99 ساله در حال جمع آوری پول برای بیمه خدمات درمانی خیریه همراه است که پشتیبانی از بهورزان و داوطلبان مراقبت از COVID-19 بيمار.

پول نقد به پرداخت برای مراقبت های بسته برای کارکنان دستگاه های الکترونیکی برای بیماران مبتلا به نگه داشتن در تماس با اعضای خانواده و گروه های پشتیبانی برای کسانی که دوره نقاهت بعد از coronavirus.

Cpt مور دارای بالاترین مجموع مطرح شده توسط یک فرد در JustGiving.

در اصل از Keighley در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان او آموزش دیده به عنوان یک مهندس عمران قبل از بهره گرفتن در ارتش برای جنگ جهانی دوم افزایش به کاپیتان و خدمت در هند و برمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>