جانباز, 99, می خواستم به افزایش 1000 پوند برای بیمه خدمات درمانی – او در حال حاضر در £3.7 m

99 سال کهنه را مطرح کرده است بیش از £3.7 m برای بیمه خدمات درمانی با قدم زدن در اطراف باغ خود را.

تام مور امیدوار بود به جمع آوری £1000 تا راه رفتن 100 طول خود را در حیاط پشت در Bedfordshire – در حال حاضر او رسیده بیش از 3000 بار هدف خود را.

هدف او این بود برای تکمیل آن را قبل از او می شود 100 در 30 مارس – اما او در حال حاضر در مسیر به پایان برساند تا پنج شنبه.

پس از رسیدن £2m آقای مور گفت: در توییتر: “زمانی که من شروع به این سفر دوشنبه گذشته من هدف 1000 پوند برای ما باور نکردنی بیمه خدمات درمانی.

“هیچ کلمه چپ… فقط با تشکر از شما.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر از بیمه خدمات درمانی

اوایل امروز هنگامی که مقدار رسیده £2.5 m او افزود: “2.5 میلیون پوند برای #NHS. چه روز های باور نکردنی آن شده است. هرگز در وحشی ترین تصورات من فکر می کنم این امکان پذیر خواهد بود. با تشکر از شما برای همه است که به کمک نگه داشتن فشار دادن این مجموع است.”

در اصل از Keighley در یورکشایر آقای مور آموزش دیده به عنوان یک مهندس عمران قبل از بهره گرفتن در ارتش برای جنگ جهانی دوم افزایش به کاپیتان و خدمت در هند و برمه.

خود را جمع آوری کمک دیده است بیش از 100 ، 000 فرد اهدا حامی او 100 دور.

کمک های مالی به بیمه خدمات درمانی خیریه هم می تواند ساخته شده در: www.justgiving.com/fundraising/tomswalkforthenhs

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>