آتی روز پنج شنبه با اشاره به ریزش های بیشتر برای وال استریت در روز جمعه به عنوان سهام stateside سر نسبت به پایان آشفته هفته معاملاتی.

به عنوان 10:39 p. m. ET جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی کاهش یافت 189 امتیاز با اشاره به ضمنی قطره 225.28 امتیاز در روز جمعه باز است. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به کاهش این دو شاخص در روز جمعه.

پیش از آن در جلسه داو آتی به حال به طور خلاصه اشاره کرد به باز کردن و رها کردن بیش از 300 امتیاز.

در همین حال بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری همچنان به سر پایین تر پس از عبور زیر 0.9 درصد بوده است. این آخرین معامله در 0.8276%.

عملکرد وزارت خزانه داری اره تیز کاهش در این هفته برنامههای لمسی جدید خریده بعد از فدرال رزرو اعلام غیر منتظره 50 اساس نقاط برش از نرخ بهره خود را. این بود که بانک مرکزی برای اولین بار اضطراری مانند حرکت پس از بحران مالی بیش از یک دهه پیش.

“پیوند شاه” و DoubleLine مدیر عامل شرکت سرمایه جفری best coast گفت CNBC در روز پنج شنبه که او معتقد است فدرال رزرو پاچه در نرخ برش در اوایل این هفته.

“اگر ما نگاهی به تاریخ یک بار تغذیه می کند وحشت intermeeting کاهش نرخ ویژه هنگامی که آن را 50 واحد … آنها به طور معمول برش خیلی سریع دوباره” best coast گفت. “من در این اردوگاه که تغذیه است که برای کاهش دوباره نرخ حتی شاید در دو هفته” در آن به طور منظم برنامه ریزی شده نشست.

حرکت آمد در میان یک هفته معاملاتی در وال استریت است که دیده می شود سهام بزرگ را حرکت در هر دو جهت. 30-سهام داو چرخش 1,000 امتیاز یا بالاتر دو بار طی سه روز در اوایل این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im