دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) آدرس حامیان خود را در طول جلسه شب دیده بان حزب در مارس 03, 2020 در Des Moines, Iowa. آیووا است که اولین مسابقه در سال 2020 ریاست جمهوری نامزد روند با نامزدها و سپس حرکت به New Hampshire.

الکس ونگ | گتی ایماژ

حرکت برنی ساندرز در دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه مجموعه های بالقوه برخورد قطبی متضاد در ماه نوامبر است که در وال استریت ممکن است لذت بردن.

درگیری میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ورمونت دموکراتیک سوسیالیستی جمع آوری شده بیشتر توجه سهشنبه در میان گزارش که ساندرز نشان داد تحت روز قبل در آیووا و هل دادن به جلو و نزدیک دموکراتیک بسته است.

“وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ که ساندرز نامزد خواهد roil, بازار اما, وجود دارد راه دیگری را در نظر بگیرید که امکان” نیک کولا از بنیانگذاران DataTrek تحقیقات گفت: در روزانه خود را در بازار توجه داشته باشید. “سرمایه گذاران ممکن است فرض کنیم که ساندرز’ پلت فرم کاملا بازسازی جامعه آمریکا/تجارت نمی خواهد با طنین رای دهندگان در طول زمان نسبی رفاه اقتصادی. که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد به احتمال زیاد حفظ بازار پسند تن به سیاست های دولت است.”

سهام شده اند و در پاره این هفته است. در حالی که آن را غیر ممکن است برای گفتن چقدر تغییر سیاسی پویایی کراوات به آن (اگر در همه) وجود دارد به وضوح احساسات در سراسر سرمایه گذاری جامعه ای که یک ساندرز ریاست جمهوری با آن رود broadsides در برابر ثروتمند آمریکایی ها و کسب و کار می تواند مشکل برای بازار است.

وال استریت, البته, انجام داده مغلوب ساختن پیشی جستن سال است.

میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافته است حدود 58 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. هر چیزی که نشان می دهد وضعیت موجود و سپس می جلب حمایت و پشتیبانی از خیابان.

“وجود دارد به اندازه کافی از یک قیاس به چسبیدن به کلاه خود را در” کولا در مصاحبه ای گفت:. “مردم رد یک مدرسه قدیمی سوسیالیسم گرا سیاستمدار در فاکتور ‘نگاه من را دنبال کنید. آینده روشن است و می توانید آن را روشن تر است.'”

پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل ساندرز

هیچ کس نمی داند در عین حال آنچه که واقعا اتفاق افتاده در آیووا در روز دوشنبه جلسه با توجه به نامزدها شکست مفتضحانه ای که در سمت چپ این حزب در سردرگمی است. اما ساندرز’ اردوگاه بود مدعی پیروزی و حداقل در قول وجود دارد نشانه آن است که معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن به حال underperformed.

با نیوهمپشایر و سپس سه شنبه در افق ساندرز به احتمال زیاد ادامه خواهد داد برای ساخت شتاب. بایدن هنوز آگهی در سراسر کشور توسط 3.3 امتیاز با توجه به آخرین RealClearPolitics اجماع اما همه چیز می تواند به سرعت تغییر زمانی که آن را می آید به ریاست جمهوری سیاست است.

PredictIt یک بازار است که اجازه می دهد تا شرط در انواع حوادث از جمله انتخابات ریاست جمهوری قرار می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی در مقابل با ساندرز دوم و بقیه بسته به خوبی پشت سر گذاشت.

به عنوان گل آلود انتخاباتی تصویر روشن تر می شود, بازار شروع خواهد شد به شرط خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر بایدن یا مایک بلومبرگ در حال حاضر خواهد بود کاملا متفاوت انتخاب از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل Sanders.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شروع به تماس برنی کمونیست. تهمت می اهریمن جلوه دادن حریف سریع تر از هر سیاستمدار من دیده ام در زندگی حرفه ای من گفت:” گرگ Valliere کهنه تحلیلگر سیاسی و رئیس جهانی استراتژیست در AGF. “برای بسیاری از تأسیس حزب دموکرات در حزب آنها وحشت زده که اگر برنی است که در بالای بلیط آنها در حال رفتن به زیان بزرگ است.”

اما Valliere گفت: بازار لزوما همه در مغلوب ساختن پیشی جستن و در واقع خواهد سرگرم جایگزین — و نه فقط یک نام برنی ساندرز.

“برای این بازار وجود دارد تنها سه نامزد که می تواند در ماه نوامبر برنده — مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن که نسبتا متوسط به ویژه در تجارت و بلومبرگ. بازار می تواند زندگی می کنند با آن سه و کسانی که تنها سه نظر من کسی که می تواند برنده,” او گفت:. “اگر برنی شد نامزد … من فکر می کنم این امر می تواند بسیار آسان پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de