ولز برای باز کردن مراکز باغ و استراحت ورزش قوانین از دوشنبه

ولز باقی خواهد ماند در مستند برای یکی دیگر از سه هفته برای جلوگیری از “بازگشت از ویروس” – اما محدودیت خواهد بود کاسته کمی از دوشنبه.

اولین وزیر علامت Drakeford گفت: قوانین در جای خود باید “کمک همه ما را به صرفه جویی در زندگی” از کروناویروسکه اگر آنها به تغییر ولز را بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد.

او اضافه کرد که او معتقد است که R شماره (میزان عفونت) از COVID-19 در ولز بود که در 0.8.

First Minister of Wales
ویلز دولت گسترش مستند

اما او گفت که سه تغییرات توان به محدودیت های اعمال شده از دوشنبه.

آنها عبارتند از:

  • مردم مجاز به رفتن به خارج برای ورزش بیش از یک بار در روز – اما که ورزش باید شروع و پایان در خانه و نباید شامل سفر
  • باغ مراکز می توانید برای باز کردن زمانی که آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل
  • مقامات محلی خواهد شد و شروع به برنامه ریزی چگونه با خیال راحت دوباره باز کتابخانه ها و نکات

آقای Drakeford در ادامه می گویند که مردم آسیب پذیر باید همچنان به سپر و بیش از 70 باید همچنان به مراقبت های بیشتری را اضافه کرد که او متعهد به “نگه داشتن مردم ما امن”.

او گفت که او انتظار دارد که 800 بیشتر مردم برای پیوستن به “بسیار غم انگیز و حزن انگیز لیست” از مرگ و میر – اما اگر مستند بود به طور کامل برداشته تعداد مرگ و میر می تواند به 7,200.

بیشتر از Covid-19

اولین وزیر به خبرنگاران گفت که او معتقد است هر گونه تغییر ساخته شده به انگلستان گسترده محدودیت با توجه به اعلام روز یکشنبه با نخست وزیر بوریس جانسون نسبتا کم خواهد بود و به طور گسترده شبیه به کسانی که ساخته شده در ولز.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او معتقد است تغییرات کوچک او اعلام کرد, تفاوت را به مردم بدون بالا بردن R رای دادن.

آقای Drakeford می شود دومین رهبر بریتانیا به ظاهر اعلام اهداف دولت قبل از آقای جانسون, اما گفت, اخبار آسمان که صحبت کردن با وست کار کرده است “خوب” و است که آنها “در حال باز و مشغول به کار هستند” اما اعتراف او ترجیح می دهند بیشتر به طور منظم الگوی ارتباطی است.

Ben McKeown has been living in his lorry for weeks to protect his family
زندگی در مستند: ولز

تعهد خود را به مستند اقدامات پژواک که از اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon که گفت: محدودیت خواهد همچنان در محل پس از دوشنبهو فراتر از آن.

Ms ماهیان خاویاری به هشدار مشابه که مستند “باید تمدید شود” در اسکاتلند و کاهش هر گونه محدودیت خواهد بود “بسیار بسیار خطرناک”.

بوریس جانسون باعث گمانه زنی های گسترده زمانی که او گفت که او خواهد بود ساخت یک آدرس در یکشنبه شب و اضافه کرد که او نشان داد که او می خواهد به “رفتن” در نظر دارد به کمی کاهش محدودیت در انگلستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>