در این تصویر از ویدئو ارائه شده توسط گارد ملی کالیفرنیا یک هلیکوپتر حامل سربازان با 129 نجات بال مگس بیش شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است.

گارد ملی کالیفرنیا | AP

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه گفت: 21 نفر در گرند شاهزاده لنگر کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

از 21 نفر که تست مثبت و 19 خدمه و دو مسافر پنس اضافه کرد که کشتی خواهد آورد به غیر بندر تجاری و هر فرد آزمایش شده است. “کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه” پنس گفت: در یک جلسه.

وجود دارد بیش از 3500 نفر روی عرشه کشتی.

این کشتی که در یک هفته دو سفر به هاوایی دستور داده شد به بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت:, و اضافه کرد که مسافران و خدمه را توسعه داده اند که علائم. یک سخنگوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: سه مسافر که قبلا در کشتی باید آزمایش مثبت از جمله آنان بوده است.

کشتی شد و با توجه به مقصد سان فرانسیسکو در چهارشنبه Newsom گفت: اما برگزار شده است در سواحل کالیفرنیا در حالی که آزمایش انجام شد. گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا تحویل داده کیت های آزمایش به کشتی با هلیکوپتر در روز پنج شنبه.

“هنگامی که ما نتایج حاصل از آزمون CDC و دولت را تعیین مناسب ترین محل برای کشتی به اسکله,” مدیر اجرایی سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری مری الن کارول گفت: پنج شنبه.

تنها مسافران و خدمه که علائم و افرادی که مهمان در این کشتی سفر قبلی مورد آزمایش قرار گرفتند این شرکت در بیانیه ای گفت که 45 نفر.

در طرف دیگر این کشور در دی سی, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به راه هایی برای تضعیف ایالات متحده مسافران از کشتی به عنوان یک شهروند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus با توجه به چهار نفر از مقامات آشنا با این وضعیت.

این مقام که خواست ناشناس بماند گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده است. بحث در حال وقوع پیش از یک جلسه بین معاون رئیس جمهور مایک پنس که مسئول رهبری ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس و صنعت کروز در این آخر هفته.

دولت می تواند توصیه به برخی یا تمام ایالات متحده مسافران به طور موقت جلوگیری از گرفتن کشتی در این صورت از تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در کشتی های کروز, مقامات گفت.

پنس را بلافاصله نمی دهید.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de