معاونت پنس می گوید: 21 coronavirus موارد در کالیفرنیا بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی

در این تصویر از ویدئو ارائه شده توسط گارد ملی کالیفرنیا یک هلیکوپتر حامل سربازان با 129 نجات بال مگس بیش شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است.

گارد ملی کالیفرنیا | AP

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه گفت که 21 نفر سرنشین شاهزاده بزرگ لنگر کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای COVID-19.

کشتی خواهد بود را به یک غیر تجاری بندر پنس گفت و هر کس سوار کشتی تست خواهد شد. او نگفت که پورت کشتی را به سمت و یا زمانی که آن را انتظار می رسند.

از 21 نفر که تست مثبت او اضافه کرد: 19 خدمه و دو مسافر. پنس گفت: مقامات بهداشتی آزمایش تنها 46 نفر روی عرشه کشتی.

“ما در حال سازماندهی قوی ترین تست پروتکل های به اطمینان حاصل شود که نه تنها کسانی که در هیئت مدیره دریافت درمان است که آنها نیاز دارند بلکه به این است که مردم آمریکا می تواند با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت هیچ فرسايش ما تلاش های پیشگیرانه برای حفظ coronavirus از سراسر کشور ما” پنس روز جمعه گفت در کنار سایر اعضای کاخ سفید COVID-19 نیروی کار در یک, اخبار جلسه.

وجود دارد بیش از 3500 نفر روی عرشه کشتی, اپراتور, Princess Cruises است که متعلق به کارناوال شرکت در بیانیه ای گفت:.

کشتی شد و با توجه به مقصد سان فرانسیسکو در یکشنبه, کالیفرنیا, مقامات گفت: در روز پنج شنبه برگزار شد اما در دریا در سواحل کالیفرنیا در حالی که آزمایش انجام شد. گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا تحویل داده کیت های آزمایش به کشتی با هلیکوپتر در روز پنج شنبه.

این کشتی که در یک هفته دو سفر به هاوایی دستور داده شد به بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت:, و اضافه کرد که مسافران و خدمه توسعه علائم. یک سخنگوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: سه مسافر که قبلا در کشتی باید آزمایش مثبت از جمله آنان بوده است.

“46 نفر swabbed, 21 از کسانی که در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus. 24 تست منفی است. یک تست بی نتیجه بود,” پنس گفت: در کنار سایر اعضای کاخ سفید COVID-19 نیروی کار در یک, اخبار جلسه. “همه مسافران و خدمه خواهد شد تست شده برای coronavirus. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه.”

تنها مسافران و خدمه که علائم و افرادی که مهمان در این کشتی سفر قبلی مورد آزمایش قرار گرفتند این شرکت قبلا در بیانیه ای گفت که 46 نفر پنس روز جمعه گفت.

شاهزاده Cruises است همچنین اپراتور از الماس شاهزاده کشتی بود که سایت از چه ممکن است برای اولین بار عمده COVID-19 اپیدمی در خارج از چین است. الماس شاهزاده بود در قرنطینه یک پورت در فوریه. 4 پس از یک مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.

وجود دارد 3,700 مسافران و خدمه روی عرشه کشتی و بیش از 700 آلوده شد. دولت ژاپن و دیگر کشورها در نهایت تخلیه شهروندان خود را از کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>