معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: پکن نشان داده است “سطح بی سابقه ای از شفافیت” با مقامات بهداشت در برخورد با, جدید, سریع, پخش كردن, coronavirus.

“این دلخراش اما ما آماده هستیم با چین را به آنها ارائه هر گونه حمایت از او گفت:” در CNBC “Squawk در خیابان.”

مقامات بهداشتی در سراسر جهان هستند همچنین در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس جدید کشف شد Dec. 31 در چین در شهر ووهان در استان هوبئی.

چین ملی در کمیسیون بهداشت مطرح شده است و آن را تایید کرد coronavirus موارد در کشور به 31,161. مرگ و میر افزایش به 636 با یک اضافی مرگ و میر در فیلیپین و هنگ کنگ است. یازده موارد گزارش شده در سراسر ایالات متحده است.

دولت چین قرار است چند اقدامات پیشگیرانه در محل از جمله صدور ممنوعیت سفر و نظارت بر شهروندان برای تب و سرفه. چند خرده فروشان بسته فروشگاه ها. در حالی که مقامات بهداشتی معتقدند تعداد واقعی coronavirus موارد به بزرگتر شود برخی از ستایش چین پنس در میان آنها را سریع گزارش و تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد شیوع.

“ما فکر می کنیم که چین نشان داده است سطح بی سابقه ای از شفافیت” با جهانی بهداشت مقامات پنس گفت.

اما ووهان دکتر که صدا زنگ در رسانه های اجتماعی در ماه دسامبر مورد جدید کروناویروس تنبیه شد توسط پلیس در ماه ژانویه برای گسترش “غیر قانونی و نادرست” اطلاعات است. دکتر چشم پزشک Li Wenliang درگذشت از بیماری های این هفته است.

در CNBC مصاحبه پنس با اشاره به روز پنجشنبه تماس تلفنی بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین پس از آن تهمت توییتی که چین را “موفق” در کنترل گرفتن بیش مرگبار coronavirus.

“مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به استقرار منابع” پنس اضافه شده است.

کارشناسان پزشکی را در مقایسه با زمان شیوع کروناویروس به 2002-2003 شیوع بیماری سارس در آن نیز آغاز شد و در چین است. در زمان شیوع سندرم حاد تنفسی بیمار تقریبا 8,100 مردم و باعث 774 مرگ و میر. که به معنی ویروس کشته و حدود 1 در 10 افراد آلوده. جدید کروناویروس است و مرگ و میر کمتر از نرخ حدود 2% — و آن را ممکن است حتی پایین تر اگر موارد تایید شده در واقع زیر گزارش شده است.

حتی پس از سارس در حال گسترش فراتر از چین و در سراسر جهان پکن به دنبال پنهان کردن تعداد واقعی موارد کار می کرد و با دقت برای جلوگیری از تشخیص توسط سازمان بهداشت جهانی ، آن نیست تا زمانی که یک پزشک صحبت کرد که پنهان شناخته شد.

چین گفته است این زمان متفاوت خواهد بود. ماه گذشته حزب حاکم کمونیست را مرکزی سیاسی و امور حقوقی کمیسیون هشدار داد که “هر کس عمدا تاخیر و پنهان گزارش برای همیشه خواهد بود میخ به تاریخچه این ستون از شرم.” در آن زمان یازدهم گفت: سلامت مردم باید قرار داده ، “لازم است به انتشار اپیدمی اطلاعات به موقع و تعمیق همکاری های بین المللی.”

با به اشتراک گذاشتن اطلاعات به سرعت کارشناسان بهداشت کار می کنند برای جلوگیری از گسترش این بیماری و داروسازان می توانید شروع به کار بر روی possibles واکسن.

— آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de