دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سناتور برنی ساندرز (I-VT) صحبت می کند در یک کمپین توقف در Hooksett, New Hampshire, سپتامبر 30 2019.

برایان اسنایدر | ایسنا

اکثر رای دهندگان مشاهده سرمایهداری بهتر از سوسیالیسم به عنوان بحث بیش چقدر به وصله پینه کردن سیستم اقتصادی ایالات متحده کمک به شکل 2020 انتخابات ریاست جمهوری, با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

هنوز معلوم نیست که آیا رای دهندگان نظرات اقتصادی و سیاسی سیستم تاثیر می گذارد نژاد — یا صدمه بهداشت ، برنی ساندرز پیشرو نامزد ریاست جمهوری است که شناسایی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

بیش از نیمی از رای دهندگان ثبت نام یا 52 درصد دارای نگرش مثبت سرمایهداری این بررسی نشان داد. در ضمن 18 درصد منفی ادراک.

در همان زمان تنها 19 درصد از رای دهندگان باید یک نظر مثبت سوسیالیسم. اکثریت 53 درصد منفی ادراک.

شماره تقویت چرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است — نادرست — نقاشی از پتانسیل دموکراتیک مخالفان در سال 2020 انتخابات به عنوان سوسیالیست. این یک پیام رئیس جمهور و متحدان او می تواند استقرار حتی بیشتر به عنوان ساندرز افزایش می یابد در ملی دموکراتیک اولیه پای صندوق های رای و به نظر می رسد به یک فرصت خوب برای پیروزی های متعدد در اوایل ریاست جمهوری نامزد مسابقات.

ساندرز ” با نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم شامل فشار برای تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” سیستم مراقبت های بهداشتی بالاتر مالیات بر ثروتمندان و شرکت های بزرگ برای گسترش شبکه امنیت اجتماعی و افزایش حقوق کارگران برای محافظت از کارگران از سوء استفاده از کارفرمایان. در حالی که پیشنهادات خود را می به طور چشمگیری افزایش دولت فدرال آنها را برای این نوع از مالکیت سرمایه و یا شرکت ها به طور معمول در ارتباط با سوسیالیسم.

حتی پس از برخی از ساندرز’ رقبا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری را به نام برنامه های خود را برای تعمیرات اساسی ایالات متحده در سیستم اقتصادی بیش از حد چشمگیر است. نامزدها مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نامیده می شود به صورت تدریجی تغییر سیاست.

NBC/وال استریت ژورنال بررسی شامل نمی شود هر گونه سوال در مورد چقدر رای دهندگان کراوات ساندرز به سوسیالیسم. حتی پس از, هر گونه ارتباط ممکن است به او صدمه دیده است در فرضی مسابقه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 49 درصد به 45 درصد در حاشیه بالقوه انتخابات و رقابت های نظرسنجی ها یافت می شود.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر