ولو با استفاده از انرژیهای تجدید پذیر خودکار روشنایی برای کاهش تاثیر عمده تولید سایت

Chesnot | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

عملیات در یک ولوو تسهیلات در سوئد در حال حاضر در حال اجرا تنها بر روی انرژی های تجدید پذیر با توجه به شرکت.

ولوو و اتوبوس و گیاه در شهر بوروس — که دارای ظرفیت تولید حدود 10000 شاسی اتوبوس سالانه و نیروی کار حدود 300 — با استفاده از منابع از جمله سوخت های زیستی و آبی.

“ما البته بسیار افتخار است که ما باید با کاهش, آب و هوا ما تاثیر تنها با استفاده از منابع تجدید پذیر و تمام انرژی ما خرید فسیلی-رایگان” Joakim Wretman این کارخانه مدیر تولید گفت: در بیانیه صادر شده در اوایل این هفته.

“برق از نیروگاه های برق آبی ما در منطقه گرم است که ارائه شده توسط سوخت های زیستی و چنگال کامیون بالابر در کارخانه اجرا در برق و یا HVO است که یک سوخت تجدید پذیر,” Wretman اضافه شده است. HVO اشاره به hydrotreated روغن های گیاهی.

Wretman در ادامه به توضیح است که تعدادی از تغییرات دیگر ساخته شده اند و برای کاهش این سایت استفاده از انرژی توسط 15٪.

این شامل جایگزینی فلورسنت lightbulbs با LED اتصالات و سایت نور بودن به طور خودکار تنظیم برای اطمینان از آن است که تنها استفاده می شود زمانی که تولید در حال وقوع است.

“ما همچنین اطمینان حاصل شود که هیچ برق-مصرف تجهیزات باقی مانده است روشن که در آن مورد نیاز نیست” Wretman اضافه شده است.

روشنایی دارای یک تاثیر بزرگ در راه ساختمان راه اندازی و استفاده از منابع است. با توجه به اعتماد کربن آن را با استفاده از حدود 20 درصد از برق تولید شده در انگلستان

این سازمان توصیف کرده است کنترل روشنایی به عنوان “کلید برای مدیریت استفاده از نور و به اطمینان حاصل شود که نور حق ارائه شده است در جای مناسب و در زمان مناسب است.” اتوماتیک کنترل آن می افزاید: می تواند شامل جنبش سنسور و سنسور نور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>