داوطلب کمبود گزارش شده در برخی از نوادا حزبی حوزه

مردم با پر کردن برگه کاغذ در رای گیری اولیه در آشپزی اتحادیه کارگران روز شنبه, فوریه. در 17 سال 2020 در لاس وگاس.

جان Locher | AP

برخی از حوزه حزبی در نوادا روبرو هستند کمبود داوطلبان ارشاد دولت حزب دموکرات برای رسیدن به کمپین برای کمک به در روز های اولیه, مسابقه, چند, رسانه, گزارش روز شنبه.

نتایج حاصل از برخی از صدها نفر از انجمن سایت در سراسر کشور می تواند به دلیل تاخیر داوطلب کمبود نیویورک تایمز سیاسی و دیگران گزارش شده است. در اوایل ورود نظرسنجی نشان داد سن. برنی ساندرز من-Vt., داری با سرب در اولیه رای گیری به عنوان اولویت caucusing آغاز شده و در 3 p. m. ET.

نوادا حزب دموکرات خواسته است انتخاباتی به ارسال کارکنان به مکان های مختلف به منظور تسریع در بررسی روند و یا حتی به عنوان حوزه صندلی با توجه به بار.

اما یک نماینده دموکرات نوادا عنوان آشکار داوطلب کمبود و گفت: در بیانیه ای به ان بی سی نیوز که “ما با اعتماد به نفس در داشتن لازم است داوطلب شماره برای پوشش انجمن سایت های امروز است.”

“ما هزاران نفر از داوطلبان کار سخت در سراسر کشور امروز و این اتفاق می افتد در اکثریت قریب به اتفاق سایت ها و حوزه” این سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که مبارزات انتخاباتی داوطلبان همچنین کمک به اجرای حوزه در سال 2016 و 2008.

یک دولت رسمی گفت: NBC است که گزارش های خود نشان می دهد به طور متوسط هشت داوطلبان در هر حزبی سایت اضافه کردن به حدود 2000 داوطلب یا بیشتر در نوادا.

در سایت داوطلبان نیز گفت: CNBC که عمدی سرعت حزبی فرایند طراحی.

به عنوان ورودی سنجی داده های جریان در شنبه بعد از ظهر وجود دارد چند نشانه که نوادا مسابقه خواهد تجربه شکست یک سیستم در سطح آیووا قفقاز.

هنوز گزارش مصرانه خواست ترس از تکرار آن فاجعه — ارتباط است که حزب دموکرات مقامات از جان گذشته برای جلوگیری از در دوم قفقاز از سال 2020 اولیه فصل است.

اول-در-این-ملت آیووا مسابقه از رنج عظیم تکنولوژی شکست ترسیم به استفاده از یک برنامه جدید در روند رای گیری. نتیجه نهایی در آیووا که در آن سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg لبه بهداشت ، برنی سندرز برای دولت محول معادل سرب نیست شناخته شده است و تا روز بعد.

پس از آن افتضاح نوادا در حال غرق برنامه های خود را به استفاده از یک برنامه از همان فروشنده که آیووا استفاده می شود. به جای آن نورد از یک “ماشین حساب ابزار” است که گفته می شود بسیار آسان تر به استفاده از. این حزب همچنین افزایش آموزش ها و قرارداد با یک حرفه ای تماس با مرکز رسیدگی به نتایج به عنوان آنها در آمده است.

اما اضافه شدن متغیر از رای گیری اولیه — برای اولین بار در نوادا اولیه رای دهندگان — و انتظار از مشارکت بالا هنوز هم تهدید به سقوط را از طریق این حزب اضافه شده guardrails.

— CNBC تاکر Higgins کمک, گزارش, از, Las Vegas, Nev. کوین Breuninger گزارش از Englewood Cliffs, N. J.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>