فولکس واگن به تعلیق تولید در اروپا, اروپا و آمریکا بسیار دشوار است’ سال

Sean گالوپ | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

خودروساز آلمانی فولکس واگن اعلام کرده که آماده است به طور موقت تعطیل بسیاری از اروپا در آن گیاهان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه اجرایی هربرت Diess گفت که این شرکت را تعطیل تولید در کارخانه توسط گروه برندها “در آینده نزدیک” با بسیاری از اروپا گیاهان مجموعه را به حالت تعلیق کار برای مدت حداقل دو هفته.

تولید فولکس واگن در گیاهان در اسپانیا و اسلواکی و ایتالیا را متوقف قبل از پایان هفته Diess اضافه شده است.

می آید در مدت کوتاهی پس از بزرگترین خودروساز با فروش هشدار داد 2020 خواهد بود “یک سال بسیار دشوار” با شیوع کروناویروس نما “ناشناخته عملیاتی و چالش های مالی.”

از روز شنبه بیش از 182,000 موارد coronavirus سراسر جهان گزارش شده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 7,155 مرگ و میر.

در هفته گذشته که به رسمیت شناخته شده در اروپا به عنوان کانون شیوع بیماری با بسیاری از کشورهای طلوع در مستند اقدامات در تلاش برای جلوگیری از گسترش.

ایتالیا ثبت شده است اکثر موارد COVID-19 در اروپا با حدود 28,000 تایید عفونت و 2,158 مرگ و میر در سراسر کشور.

“گسترش coronavirus در حال حاضر تأثیر اقتصاد جهانی است. آن نامشخص است چگونه شدت و یا برای چه مدت این نیز تحت تاثیر قرار خواهد فولکس واگن گروه” فرانک Witter رئیس امور مالی در فولکس واگن در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه.

“در حال حاضر آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی قابل اعتماد. ما در حال ساخت استفاده کامل از تمام اقدامات در نیروی کار حالت برای حمایت از کارکنان و خانواده های آنها و برای ایجاد ثبات در کسب و کار ما,” او اضافه شده است.

سهام فولکس واگن بودند 0.5% بالاتر در اواسط صبح می پردازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>