ویروس احتیاطی توسط Facebook بازار در انگلستان در حال سقوط کوتاه از رقبای خود

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در یک اتوبوس در لندن

Yui Mok | بهبهان تصاویر | گتی ایماژ

Facebook بازار یکی از بزرگترین دست دوم خرید و فروش سیستم عامل در جهان است. اما تلاش خود را به سرعت گسترش coronavirus کم رنگ در مقایسه با کسانی که از رقیب برنامه های.

در مارس 24, یکی از پنج نفر در سراسر جهان شد در برخی از فرم مستند با بسیاری از مردم تنها قادر به بیرون رفتن انتخاب کنید تا ملزومات (غذا و دارو) و یا برای دریافت برخی از ورزش. همه چیز باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند. “در خانه بماند. محافظت از بیمه خدمات درمانی. صرفه جویی در زندگی می کند.” این پیامی است که انگلستان شهروندان در حال شنیدن دوباره و دوباره. ظاهر به خانه کسی را انتخاب کنید تا یک دست دوم و یا این که احتمالا یک ایده بزرگ در حال حاضر.

اما یک میزبان از Facebook بازار کاربران در انگلستان CNBC گفت که آنها هنوز تکمیل چهره به چهره معاملات بیش از پلت فرم. برخی از آنها گفت: آنها در حال گرفتن خود اقدامات احتیاطی با پوشیدن ماسک و دستکش, اما نه همه. این شرکت گفته است که کاربران باید به دنبال دولت مشاوره و آن نظارت بر وضعیت.

CNBC صحبت کرد و به مردم فروش £8 (10 دلار) کلاه از فاصله 10 £داخلی نخل درخت £360, نینتندو, سوئیچ برخی از £25 Bose هدفون یک £80 کیسه های گلف. آیتم های است که می تواند تمام حامل ویروس. یک مجموعهای از موارد بر روی پلت فرم و فروشندگان می گویند که آنها در حال گرفتن بیشتر ارائه می دهد از حالت عادی شاید به این دلیل که مردم زمان بیشتری برای trawl از طریق لیست.

“من به تازگی نقل مکان کرد خانه تا اضافی گیاهان و باغبانی ابزار برای فروش” یک Facebook بازار فروشنده گفت. “مردم در حال نشان دادن علاقه برای این که آنها در حال حاضر باغبانی. اما آن را نیز که بهار است که در اینجا.”

Gumtree و scary maze گفته اند کاربران خود را به بازدید از خانه های مردم دیگر. آنها به املای آن را در ایمیل و در برنامه اطلاعیه ها.

“لطفا برآورده نمی, تا,” scary maze نوشت و در تیتر یک ایمیل به کاربران در 7 آوریل.

اتریش راه اندازی شده است در حال حاضر پرداخت یارانه درب-به-درب تماس تحویل در همکاری با Parcel2Go. تحویل در حال تکمیل توسط پیک ها از هرمس و Parcelforce که اقدامات برای حفاظت از نیروی کار خود را با ارائه آنها را با دنده مناسب و آموزش.

“ما احساس کردند که راه ما بازار عامل بود — با کاربران اغلب ملاقات برای مجموعه شخصی — نبود رفتن به امن برای جامعه ما در طول زمان از coronavirus همه گیر” یک scary maze سخنگو گفت CNBC.

“ما تو را دیدم که کاربران همچنان به معاملات و خطرات مصرف, بنابراین ما تصمیم به علنی رسیدگی به موضوع است.”

Gumtree راه اندازی کرده است یک شبیه تماس تحویل سرویس به نام Gumtree درب به درب و آن را ترویج و آن را به شدت هر دو در سایت و از طریق ایمیل.

در ضمن Facebook است نه ارائه یک تماس خدمات تحویل. به جای آن کاربران گفتن که تعدادی از تحویل خدمات وجود داشته باشد.

رفتن آفلاین

Freecycle غیر انتفاعی است که اجازه می دهد تا مردم را به ارائه اقلام به صورت رایگان است به حالت تعلیق خدمات خود را در برخی از مناطق. برای مثال Southwark Freecycle گروه در شهر لندن کشور انگلستان است که در حال حاضر و نه در عمل.

در ضمن Facebook بازار نشده تا آنجا که برای گفتن انگلستان کاربران به ملاقات علی رغم وجود دارد که یک مستند در محل.

یک بنر در بالای بازار کاربران را تشویق می کند به دنبال محلی دستورالعمل در ماندن در خانه, اما آن را نمی کند به صراحت قانون در شخص معاملات.

“ما نشان می دهد دستورالعمل های زیر را از دولت انگلیس,” بنر می خواند.

یک Facebook سخنگوی CNBC گفت که این تیم از مردم نظارت بر Covid-19 وضعیت. “ما در حال به طور مداوم بررسی راه های بیشتری برای نگه داشتن جامعه ما امن و مطلع” گفتند.

“ما همچنین در نظر گرفتن مراحل برای جلوگیری از مردم بهره برداری از این بحران برای به دست آوردن مالی و به طور موقت ممنوع, لیست, در, بازار, برای, پزشکی, ماسک صورت دست عفونی سطح مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و COVID-19 تست کیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>