جدید flareups از Covid-19 اخلال در تابستان اوج فصل تعطیلات در سراسر بسیاری از اروپا که در آن مقامات در برخی از کشورهای در حال reimposing محدودیت بر روی مسافران بسته شدن کاباره ها دوباره ممنوعیت نمایش آتش بازی و گسترش ماسک سفارشات حتی در شیک مناطق رفت و آمد مکرر.

“متاسفانه این ویروس نیست توپ بازی” وزیر حمل و نقل بریتانیا Grant Shapps گفت اخبار آسمان.

موج گسترش زنگ خطر در سراسر اروپا رنج می برد که به شدت در طول بهار اما به نظر می رسد در ماه های اخیر که عمدتا رام coronavirus در راه است که ایالات متحده با آن vaunted علمی دلاوری و زمان اضافی برای آماده سازی نمی تواند به نظر می رسد برای مدیریت. این قاره را در سخت ترین-آمار کشورهای انگلیس و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا را ثبت 140.000 در مورد مرگ و میر در همه.

در علاوه بر این به باشگاه ها و الکل سوخت خیابان احزاب بزرگ جمع های خانوادگی – معمولا فراوان با آغوش و بوسه شده اند ذکر شده به عنوان یک منبع از شیوع بیماری های جدید در چندین کشور اروپایی است.

در فرانسه هزاران نفر از تعطیلات انگلیسی درهم به بازگشت به خانه جمعه برای اجتناب از نیاز به خود قرنطینه برای 14 روز پس از بریتانیا تصمیم به reimpose محدودیت در فرانسه به دلیل تجدید حیات از عفونت وجود دارد. کشتی اضافه شده اضافی سفر به انگلستان و قطار در حال اجرا از فضا.

برخی از سخت ترین اقدامات جدید اعلام شد, در اسپانیا که ثبت کرده است تقریبا 50,000 تایید Covid-19 موارد در گذشته 14 روز.

وزیر بهداشت سالوادور Illa پس از یک جلسه اضطراری با رهبران منطقه ای گفت: کاباره ها در سراسر کشور دستور داده شد به نزدیک است. بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان را محدود به یک نفر در روز برای هر ساکن تنها برای یک ساعت.

“ما نمی تواند undisciplined” Illa گفت.

در ایتالیا نیز در مواجهه با موجی از موارد شهرهای ساحلی اعلام محدودیت های جدید از جمله ممنوعیت آتش بازی در سواحل است. حرکت در آمد فقط جلوتر از بزرگترین ایتالیا تابستان, تعطیلات, Ferragosto که میلیون ها نفر از ایتالیایی ها جشن در ساحل دریا و در کوه ها و یا در سفر خارج از کشور.

شهردار انزیو ممنوع همه یک شبه دسترسی به ساحل در حالی که San Felice Circeo محبوب, دور شو آخر هفته برای رومیان, دستور ماسک های فرسوده و خارج از منزل. در شیک island of Capri, سفارش نیاز به ماسک در خارج از منزل, از شب تا نزدیک سحر بود گسترش شهردار برای تمام روز.

ماسک همچنین در حال حاضر نیز مورد نیاز در خیابان های امالفی یک منظره ساحلی توریستی شهر است.

با برخی از ایتالیا 200-به علاوه عفونت خوشه های ترسیم شده به کاربران از شلوغ ساحلی باشگاه های رقص فرماندار Calabria منطقه است که به شکل پا از ایتالیا دستور داد چنین nightspots بسته شده است.

ایتالیا وزارت بهداشت گفت: 574 جدید Covid-19 موارد ثبت شده در روز جمعه — بالاترین روزانه تعداد از مارس 28.

شیوع و محدودیت های جدید در اروپا باید به عنوان یک شگفتی آمده گفت: جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است.

“حتی کوچکترین chink در این زره پوش می تواند منجر به شیوع اگر شما مراقب باشید نه” ميشود گفت. “در هیچ کشور ما نزدیک گله ایمنی و ما لازم نیست که یک واکسن.”

در یونان مقامات به شدت توصیه می شود مردم ماسک به مدت یک هفته در داخل و خارج در مناطق عمومی پس از بازگشت از داخلی و مقصد تعطیلات با Covid-19 بروز.

گردهمایی بیش از نه نفر ممنوع شد, در دو محبوب یونانی رفت و آمد مکرر جزایر Paros و Antiparos و بان کی مون در, رستوران ها, کافه ها و کاباره ها عامل بعد از نیمه شب بود که به گسترش بیشتر نقاط کشور از جمله آتن. مراحل آمد یونان ثبت شده دوم آن-کمترین روزانه عفونت اعداد — 254 موارد جدید.

در فرانسه در حال رشد در میان ترس از دوم سنبله سرایت سر از کشور خدمات بهداشت ملی گفت: پاریس و مارسی اعلام شده در مناطق در معرض خطر. “وضعیت رو به وخامت است از هفته به هفته” رسمی ژروم Salomon گفت: در فرانسه اینتر رادیو.

دولت بریتانیا گفت که آن را مجبور به اعمال قرنطینه مورد نیاز مردم از بازگشت از فرانسه در نور از 66 درصد افزایش عفونت در فرانسه در هفته گذشته. نیاز اعمال می شود به هر کسی که بازگشت بعد از 4 صبح روز شنبه.

فیلیپ Alston بود که به دنبال پس از سه گربه برای یک زن و شوهر فرانسوی در پاریس با اکراه تصمیم به بازگشت به بریتانیا است.

“خوشبختانه آنها گفت: در مورد این اتفاق می افتد, آنها تا به حال یک stand-by یاور او گفت:” قبل از سوار شدن به قطار یورواستار به لندن. “بنابراین من واقعا ناراحت چون من با داشتن یک زمان خوب به دنبال پس از گربه ها و کاوش در پاریس.”

قرنطینه تصمیم یک ضربه بزرگ به فرانسه از صنعت گردشگری است که به شدت متکی به مسافران از بریتانیا.

وجود دارد نیز نگران کننده تحولات در دیگر نقاط جهان:

–هند مرگ و میر پیشی گرفت بریتانیا برای تبدیل شدن به چهارم-بالاترین در جهان, با یکی دیگر از تک روز رکورد افزایش در موارد جمعه. تعداد مرده آمار بیشتر 48,000, پشت, ایالات متحده آمریکا با بیش از 167,000; برزیل با بیش از 105,000; و مکزیک با بیش از 55000.

–نیوزیلند دولت تمدید یک مستند از بزرگترین شهرستان, Auckland, برای 12 روز بیشتر آن را به عنوان تلاش می کند به مهر آن داخلی شیوع بیماری در بیش از سه ماه شامل 30 نفر است. تا خوشه کشف شد شنبه, نیوزیلند رفته بود 102 روز با هیچ گزارشی از گسترش عفونت در جامعه است. تنها مورد شناخته شده درگیر ورود مسافران از خارج از کشور.

–یک مرد در 20s خود جوانترین فرد به مرگ از coronavirus در استرالیا. او در میان 14 جدید مرگ و میر و 372 جدید عفونت گزارش شده توسط ویکتوریا مقامات بهداشتی دولت در شیوع محور در ملبورن.

— در تورنتو, مقامات بهداشت گفت: به عنوان بسیاری از 550 نفر ممکن است در معرض COVID-19 در یک هفته گذشته و خواست آنها را به قرنطینه خود را برای 14 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de