مجازی ‘مرگ کافه’ هولناک در مستند به عنوان مردم برنامه ریزی برای مرگ

قبل از مستند “مرگ کافه” شد یک فضای منحصر به فرد ارائه غریبه کامل از این فرصت برای دیدار و صحبت می کنند آشکارا در مورد اغلب از روی حیله و تزویر موضوع در حال مرگ است.

موضوع بسیاری از مردم پیدا کردن ناراحت کننده این مراکز ارائه یک گرم و استقبال جو برای کسانی که می خواهند به بحث در مورد مرگ در یک محیط آرام و معمولا بیش از چای و کیک.

با کروناویروس كردن آنها هولناک که با مردم بیشتر از همیشه در تلاش برای آمدن به شرایط با فکر مرگ – اما داشتن به نوبه خود مردم را دور با توجه به مستند.

Nicole Stanfield, who runs Taunton death cafe
تصویر: نیکول Stanfield اجرا می شود Taunton مرگ کافه در سامرست

به طوری که آنها در حال حاضر نقل مکان کرد و حاضر ارائه خدمات خود را تقریبا.

نیکول Stanfield که اجرا می شود Taunton مرگ کافه در سامرست شده است با استفاده از زوم و انجام Facebook زندگی می کند به نگه داشتن او را ملاقات یو پی اس.

او می گوید که او دیده است یک افزایش در بهره از COVID-19 شیوع.

شرکت کنندگان می خواهم به بحث در مورد چه فرآیند هایی تغییر کرده است و چگونه به برنامه ریزی برای پایان زندگی او می گوید:.

بیشتر از Covid-19

“من احساس می کنم مردم باید افزایش حس فوریت در حال حاضر و مرگ به نظر می رسد کمتر انتزاعی وقتی ما در مورد تعدادی از مرده هر روز در اخبار.

“مردم متوجه می شوند که آنها باید به بحث در مورد برنامه ریزی برای مرگ در حالی که آن را هنوز هم ممکن است.”

Finsbury Park death cafe's Facebook page
تصویر: جلسات آنلاین برای Finsbury Park گروه در حال به دست آوردن شتاب می گوید سازمانده کارولین دندانه

کارولین دندانه که اجرا می شود Finsbury Park مرگ کافه در شمال لندن می گوید: جلسات آنلاین در حال به دست آوردن شتاب.

“آنها پر و رزرو با یک لیست رزرو برای هر کافه,” او می گوید.

Ms دنت می گوید: از مردم می خواهم به بحث در مورد نگرانی های خود را در مورد مرگ خود و همچنین در مورد کسب و کار در حال مرگ است.

“وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب به دلیل مرگ او” بیش از وجود دارد تا این بیماری همه گیر. در حال حاضر آن را از “اینجا” – آن را در اطراف همه ما و آن تبعیض قائل نیست.”

قوانین در اطراف اجتماعی فاصله معنی مجالس ترحیم نیز تغییر قابل توجهی با برخی نیز در حال حرکت آنلاین.

Rabbi Miriam Berger holding her grandfather's funeral on Zoom
تصویر: خاخام میریام برگر برگزار می شود پدر بزرگ او در مراسم تشییع جنازه در زوم

خاخام میریام برگر که از دست پدر بزرگ او به کروناویروس در ماه مارس officiated تشییع جنازه خودش را از طریق زوم با اعضای خانواده شماره گیری در از سراسر جهان است.

“با داشتن تمام کسانی که چهره بر روی صفحه نمایش و با دانستن ما می تواند به چشمان یکدیگر از طریق آن دوربین صفحه نمایش در واقع ایجاد یک صمیمیت شما نمی فکر می کنم در دنیای مجازی آن ایجاد یک حس واقعی از هم,” او می گوید.

“شما می توانید تلنگر از طریق صفحات از صفحه بعد از صفحه از خانواده و دوستان که به ما ملحق – ما تا به حال بیش از 200 نفر وجود دارد با ما – و در واقع باعث می شود که تفاوت از آنجا که ما احساس می کنید پشتیبانی می کند و ما احساس وجود دارد خانواده و دوستان در اطراف ما فقط نبودند جسمی در قبرستان با هم.”

انجام مراسم تشییع جنازه از طریق زوم در واقع ساخته شده آن را آسان تر برای او 96 ساله مادر بزرگ او می گوید که او نمی باید برای سفر به graveside اما هنوز هم قادر به دیدن بسیاری از دوستان و خانواده.

“کلمات او بودند” من واقعا می تواند احساس عشق در این صفحه نمایش من واقعا می تواند شنیدن همه از عشق’ – و من فکر می کنم که قدرتمند بود برای همه ما به دلیل آن را به یک حس دقیقا همان چیزی است که ما نیاز به احساس می کنید در آن لحظه.”

اما با وجود تکنولوژی پر کردن یک جای خالی در حال حاضر و خانواده پیدا کردن برخی از آرامش در کوتاه مدت, خاخام, برگر, نگرانی برای آینده است.

“من فکر می کنم وجود دارد به این معنا که بسیاری از ما شده اند تحت تاثیر این زمان بسیاری از خانواده ها خواهد بود و سوگ درون آنها و برخی را تا به حال چندین bereavements,” او می گوید.

“من فکر می کنم ما نمی خواهد کاملا درک آنچه تروما جامعه شده است از طریق شاید برای بسیاری از سال پس از ما رفته خارج از مستند.”

Mireille Hayden, end of life doula
تصویر: Mireille هیدن پایان زندگی doula و نیز اجرا می شود یک مرگ کافه

Mireille هیدن پایان زندگی doula ارائه پشتیبانی و مشاوره برای خانواده دچار مرگ و مردن.

او نیز اجرا می شود یک مرگ کافه و امید همه گیر خواهد شد کمک به تغییر نگرش نسبت به مرگ است.

“این بسیار دشوار است اما ما نبوده است در مواجهه با آن را برای قرن ها,” او می گوید.

“مواجه با آن را به صورت روزانه درگیر شدن مردم در مکالمه و مردم فکر می کنم آن می تواند اتفاق می افتد به من هر چه سن و سال من, بنابراین من باید این مکالمه قرار دادن برنامه در محل; من نیاز به مطمئن شوید که نزدیک من آنهایی که عزیزان و خانواده برای ارائه و پس از نگاه است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

امید او این است که این بیماری همه گیر می کند باعث می شود مکالمات در مورد مرگ آسان تر است.

“چه ما در حال تلاش برای کمک به مردم قرار داده و برنامه های خود را در محل و تلاش برای ارائه تمام خدمات است که ما قبل از مستند, مثل, مرگ, کافه ها و کارگاه های آموزشی – اما عملا بنابراین مردم می توانند دسترسی است که حمایت و کمک آنها نیاز به قرار دادن برنامه در محل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>