یک فرد پیاده گذشته یک رسانه تلفن همراه, فروشگاه تعطیل با توجه به Covid-19 همه گیر در لندن در آوریل 4 سال 2020 است.

Tolga Akmen | خبرگزاری گتی ایماژ

آزادی جهانی و Telefonica توافق کرده اند به ترکیب انگلیس عملیات در یک معامله است که به ایجاد یک غول جدید در این کشور در صنعت ارتباطات از راه دور.

آزادی جهانی در کابل اپراتور Virgin Media ادغام خواهد شد با Telefonica را حامل تلفن همراه O2 در یک سرمایه گذاری مشترک 50-50 بین دو شرکت. معامله به ارزش £31.4 میلیارد دلار ($38.9 میلیارد دلار) با O2 به ارزش £12.7 میلیارد و رسانه ها به ارزش £18.7 میلیارد دلار است. معامله انتظار می رود که نزدیک به اواسط 2021.

ترکیب شرکت می تواند تحت فشار قرار دادن BT — که خود را خریداری EE انگلیس بزرگترین شبکه تلفن همراه اپراتور در سال 2016 — به عنوان به خوبی به عنوان رقیب حامل Vodafone و Comcast متعلق به آسمان است. BT مدیر عامل شرکت به نام ادغام یک “حرکت معقول” است که “به دنبال استراتژی ما” از همگرایی ثابت و بی سیم پهن باند شبکه.

“این جذاب حرکت گفت:” پائولو Pescatore یک تکنولوژی رسانه ای و مخابراتی تحلیلگر در PP پیش بینی است. “برای اطمینان از آن است که احتمال بیشتری برای دلجویی از تنظیم کننده نسبت به دو اپراتور تلفن همراه در آینده با هم.”

“بیایید نکنید که پدر و مادر هر دو شرکت بوده است مشتاق به offload این دارایی ها در حالی که برای. وجود دارد بیشتر به این به سادگی از همگرایی و رقابت با BT و آسمان است.”

“نه شرکت ایمنی برای رانندگی نیاز به یک شبکه همگرا و خدمات” Pescatore اضافه شده است. “این است که بعد از نبرد زمینی در انگلستان”

Telefonica مدیر عامل خوزه ماریا آلوارز-پالت گفت: معامله خواهد بود “تغییر بازی در انگلستان در زمانی که تقاضا برای اتصال بیشتر شده است هرگز یا بیشتر مهم است.” Coronavirus همه گیر است که منجر به افزایش تقاضا برای خدمات اینترنت به مردم در سراسر انگلستان مجبور به پیروی مستند اقدامات است.

“ما در حال ایجاد یک رقیب قوی با مقیاس قابل توجه و قدرت مالی برای سرمایه گذاری در انگلستان دیجیتال زیرساخت و به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان کسب و کار و بخش عمومی مشتریان انتخاب بیشتر و ارزش” Alvarez-پالت گفت.

سهام Telefonica شد تا بیش از 1 ٪ در معاملات صبح در حالی که BT سهام سقوط بیش از 7 درصد. BT روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر ضایعات تمام پرداخت سود سهام تا 2022 به مدیریت از طریق coronavirus بحران است.

Kester مان یک صنعت تحلیلگر در CCS Insight گفت به اعتقاد او معامله شد “یک خوب برای هر دو طرف است.”

“وجود دارد یک جا به وضوح به دست آوردن برخی از دارایی های آنها نبود: تلفن همراه برای باکره و ثابت برای O2,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را به یک رقیب قوی به BT و همچنین آسمان است.”

اما او هشدار داد coronavirus همه گیر می تواند در خدمت به عنوان یک شمشیر دو لبه برای بازیکن جدید.

“از یک طرف اپراتورهای مخابراتی در حال رفتن به ظهور از coronavirus با مقدار زیادی از احترام گفت:” مان. “شبکه ها و به طور کلی اجرای خیلی خوب و با ارزش از اتصال بالاتر نبوده است.”

با وجود افزایش تقاضا برای اتصال “است که به طور بالقوه مستلزم سرمایه گذاری بیشتر” برای حمایت از چنین تقاضای او اضافه کرد: “وجود برخی از چالش ها وجود دارد در چگونه آنها را بصورت پول در اوردن که.”

ترکیب گروه خواهد شد که در مجموع 46 میلیون ویدئو های پهن باند تلفن همراه و مشترکین و همچنین به عنوان £11 میلیارد دلار در سال درآمد این شرکت گفت. معامله را اجازه می دهد باکره رسانه ها به شیر O2 تجربه در حال توسعه نسل بعدی 5G شبکه های تلفن همراه است که انتظار می رود به یک راننده قابل توجهی از فروش برای شرکت های مخابراتی در آینده است.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal است که شرکت مادر CNBC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de