Virgin Galactic سفینه وحدت می آید به زمین در طول یک سرش تست پرواز در مه 1 سال 2020 است.

Virgin Galactic

Virgin Galactic گزارش سه ماهه اول نتایج پس از بسته شدن بازار در روز سه شنبه, از جمله بیش از 400 مشتری سپرده شرکت امیدوار است به نوبه خود به فضا گردشگران است.

این شرکت وارد شده تنظیم شده EBITDA از دست دادن از 53 میلیون دلار برای سه ماهه فقط زیر سه ماهه گذشته را 55 میلیون دلار از دست دادن.

سهام ویرجین کهکشانی رز به میزان 9 درصد در بعد از ساعت معاملات از نزدیک خود را از $16.62

“این COVID-19 شیوع منجر به یک وضعیت بی سابقه ای برای شرکت ها و افراد در سراسر جهان, اما من با تشویق تعهد نمایش داده شده توسط تیم ما در کمک به حمایت از تلاش های امدادی در حالی که برنامه در حال پیشرفت است. ما تمرکز بر روی اهداف استراتژیک ما و مسیر ما به تجاری راه اندازی” پیچیدگی های خاص در بیانیه ای گفت.

در حالی که باکره کهکشانی گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق عملیات خود را در ماه مارس آن را “از سر گرفته محدود عملیات در ماه آوریل است.” این شرکت گفت که در حال حاضر “بیش از 90 درصد از کارکنان که نیاز به آنها را در این امکانات در حال حاضر پشت در سایت.” Whitesides گفت که این شرکت تا به حال مورد آزمایش قرار 579 از کارکنان خود را برای coronavirus به عنوان از آوریل 1.

Virgin Galactic خواهد شد برگزاری اولین سالانه سهامداران جلسه در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 است.

سپرده مشتری افزایش

این شرکت گفت که به سیستم وارد شده بیش از 400 مشتری سپرده در سه ماهه گذشته به نمایندگی از بیش از 100 میلیون دلار در کسب و کار آینده. Virgin Galactic در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی فروش بلیط در مارس 26, هنگامی که آن را پرده برداری کرد که آینده نگر فضای گردشگران می تواند پرداخت به طور کامل قابل استرداد $1,000 سپرده است. کسانی که سپرده خواهد شد برای اولین بار ارائه شده برای رزرو spaceflights یک بار باکره کهکشانی شروع فروش بلیط دوباره.

این شرکت گفته است که چقدر بلیط خواهد بود قیمت برای یک بار فروش بازگشایی شده است. Virgin Galactic دارای 603 رزرو در کتاب خود با اکثریت بلیط فروخته شده بین $200,000 و 250.000 دلار در هر فرد. اما Whitesides گفته است که در قیمت حق بیمه برای جدید فروش بلیط خواهد آمد بعد از این سال اشاره کرد که “برخی از انواع خاص پرواز ممکن است با قیمت بالاتر” از 300.000 تا 500.000 دلار و یا حتی 1 میلیون دلار برای هر بلیط.

Virgin Galactic بنیانگذار ریچارد برانسون مدل جدید کمپانی خط spacewear ساخته شده توسط Under Armour.

CNBC | مایکل Sheetz

Virgin Galactic مدل کسب و کار می افتد در عرصه های لوکس تجارب با توجه به قیمت های بالا از آن فضای گردشگری ارائه شده است. این شرکت در مراحل نهایی توسعه آن فضاپیمای قابل استفاده مجدد است که می تواند حمل شش مسافر در 90 دقیقه سفر به لبه فضا.

تست در ادامه نسبت به اولین پرواز تجاری

Virgin Galactic به انجام یک سری گسترده از تست پرواز با فضاپیما وحدت پس از سال 2016 از unpowered سرش پرواز تمام راه را به دو spaceflights در دسامبر 2018 و فوریه 2019. پس از یک سال وقفه طولانی این شرکت در ماه مارس مهاجرت آن وحدت فضاپیما از آن تست تسهیلات در کالیفرنیا موهاوی به آن عامل پایه در نیومکزیکو. در مارس 1, باکره, کهکشانی وحدت انجام آن برای اولین بار سرش آزمون در محل جدید.

این شرکت قبلا گفت که انتظار دارد برای شروع عملیات تجاری در این تابستان و با هدف سود 2021.

ناسا همکاری در سرعت بالا سفر

Virgin Galactic همچنین اعلام کرد که آن را امضا “توافقنامه قانون فضایی” با ناسا برای کمک به توسعه شرکت از راه دور hypersonic سفر.

“این توافقنامه قانون فضایی ناسا را قادر به همکاری با Virgin Galactic و سفینه فضایی شرکت به ما اجازه می دهد تا سازمان ها را به استفاده از ابزارهای جدید تکنیک ها و فن آوری های توسعه یافته بیش از 50 سال گذشته و به کشف پتانسیل راه حل های جدید برای حمل و نقل هوایی تجاری صنعت” دکتر جیمز Kenyon ناسا مدیر هوانوردی پیشرفته وسایل نقلیه هوایی برنامه در بیانیه ای گفت.

باکره کهکشانی ناسا را در ابتدا تمرکز بر روی “خودرو مدیریت حرارتی و سیستم نیروی محرکه گزینه های در ماخ 3 -5 رژیم” این شرکت اعلام کرد.

تحلیلگران اشاره کرده اند که این به احتمال زیاد چندین سال برای ویرجین کهکشانی را با سرعت بالا برنامه سفر را به ثمر می آیند. این شرکت برنامه بلند مدت است به اهرم آن فضای گردشگری فناوری به توسعه یک وسیله نقلیه است که می تواند سفر در سراسر جهان در بسیاری از موارد سرعت هواپیما.

بوئینگ سرمایه گذاری بازوی HorizonX در زمان $20 میلیون سهام در Virgin Galactic در سال گذشته در همکاری مشابه به کمک برانسون شرکت توسعه تجاری hypseronic سفر.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de