Virgin Galactic سهام شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه به معاملات سوداگرانه در فضای گردشگری شرکت همچنان با سه ماهه خود را به نتایج مورد انتظار پس از بسته بازار است.

سهام ویرجین کهکشانی صعود بیش از 6 ٪ از نزدیک قبلی خود را از $34.29. سهام در نزدیکی رکورد سطوح بالا به عنوان آن افزایش یافت و بالاتر از 40 دلار سهم هفته گذشته پس از یک رالی فوق العاده ای. Virgin Galactic تبدیل شده است وال استریت مورد علاقه سرمایه گذاری در, افزایش محبوبیت در سیستم عامل های تجاری گذشته حتی امثال اپل و تسلا.

سهام حتی به دست آورده 1% در روز دوشنبه در یک خیره کننده باز گشت به بازار گسترده تر سقوط کرد.

مقدار به طور متوسط از ویرجین کهکشانی سهام تغییر دست هر روز همچنان به فشار بالاتر با حجم معاملات صعودی در دو هفته گذشته. معاملات سوداگرانه در یک انبار مانند این است که مشخصه یک “اواخر چرخه” بازار زمانی که سرمایه گذاران به دنبال سهام است که ادامه خواهد داد تا بهتر از پس از یک بازار گاو نر را اجرا کرده است برای سال.

از دست دادن خالص به درآمد

شنبه باید به اثبات می شود یک لحظه حقیقت برای سهام به عنوان Virgin Galactic برنامه ریزی شده است برای اعلام سه ماهه چهارم نتایج پس از زنگ.

این شرکت به احتمال زیاد به ارائه به روز رسانی به برخی از نزدیک تماشا معیارهای طول آن Q4 درآمد تماس مانند تقاضا برای آینده گردشگری فضایی مشتریان. علاوه بر آن 603 رزرو Virgin Galactic آهنگ “ابراز علاقه” از مشتریان بالقوه پس از آن پرواز موفقیت آمیز آزمایش حدود یک سال پیش. این شرکت گزارش داد بیش از 3500 جمله “ابراز علاقه” در هنگام اعلام نتایج سه ماهه سوم در ماه نوامبر.

اما ویرجین کهکشانی است که انتظار می رود به گزارش سه ماهه چهارم کاهش 21 سنت یک سهم با توجه به FactSet. علاوه بر این با عملیات تجاری هنوز ماه دور ویرجین کهکشانی است که انتظار می رود به گزارش کمی به هیچ درآمد برای سه ماهه چهارم. این شرکت در گزارش فقط 800.000 دلار از درآمد خود در سه ماهه قبلی و از دست دادن خالص $138.1 میلیون برای نه ماه اول سال 2019.

Virgin Galactic ممکن است ارائه یک پیش بینی زمانی که برای اولین بار پروازهای فضایی تجاری اتفاق می افتد که می تواند یک کاتالیزور برای سهام. این شرکت قبلا گفته سرمایه گذاران که آن را شروع پرواز پرداخت مشتریان در اول و سه ماهه دوم این سال است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im