Virgin Galactic بنیانگذاران سر ریچارد برانسون مدیر عامل شرکت جورج Whitesides و اجتماعی مدیر عامل شرکت سرمایه Chamath Palihapitiya مطرح هم در خارج از بازار بورس نیویورک (NYSE) جلوتر از ویرجین (SPCE) تجارت در نیویورک, ایالات متحده, 28 اکتبر 2019.

برندان McDermid | ایسنا

Virgin Galactic رئیس Chamath Palihapitiya فکر می کند تجمع اخیر توسط وال استریت مورد علاقه سفته بازی سهام است نشانه ای از یک حباب با اشاره به جای آن به فضای گردشگری شرکت تقاضای رو به رشد از مشتریان احتمالی.

سهام ویرجین کهکشانی سه برابر شده اند از ابتدای سال است. اما پرسید که آیا او فکر می کند سهام جلوتر از خود Palihapitiya شناسایی ترکیبی از عوامل به عنوان رانندگی سهام بالاتر از جمله کنونی آمریکا شرایط بازار و تقاضا Virgin Galactic است دیدن از مشتریان بالقوه است.

“وجود دارد یک راه اندازی [در بازار] که در آن هیچ رشد واقعی وجود ندارد و داستان منحصر به فرد و هیچ چیز وجود دارد که می تواند به شما در دراز مدت چشم انداز” Palihapitiya گفت: در CNBC “Squawk Box” در روز چهارشنبه.

Palihapitiya اضافه شده است که این راه اندازی به صورت Virgin Galactic سهام تجمع “نیز به تسلا” گفت: “آن دو چیز بیشتر شبیه داستان است.”

“هنگامی که یک شرکت می آید همراه است که منحصر به فرد روایت است و تلاش برای انجام چیزی است که, متفاوت, حاشیه بالا و به لحاظ نظری می تواند رشد برای 10 سال … این همه چیز دوباره قیمت در راه است که غیر سنتی” Palihapitiya گفت.

Virgin Galactic به عنوان یک کسب و کار است “ساخت شگفت انگیز پیشرفت او گفت:” اگر چه این شرکت جدول زمانی برای آغاز عملیات تجاری به نظر می رسد به عقب رانده شده است. این شرکت گفت: سرمایه گذاران پیش از آن در ماه اکتبر سهام که اولین پرواز تجاری آغاز خواهد شد در اولین و یا سه ماهه دوم این سال تنظیم یک هدف برای 16 پرواز در سال 2020 است. اما این برنامه تضعیف شده به عنوان اغلب اتفاق می افتد در صنعت فضا با مدیر عامل شرکت جورج Whitesides گفتن سهامداران در روز سه شنبه که این شرکت هدف اصلی این سال است که با خیال راحت پرواز بنیانگذار سر ریچارد برانسون به فضا است. تولید درآمد قابل توجهی در این سال پس از آن است این شرکت در حال حاضر تمرکز.

‘2.4 میلیارد دلار از خط لوله’

فراتر از شرکت های اخیر نقاط عطف Palihapitiya با اشاره به این که تقاضا برای Virgin Galactic پروازها همچنان به صعود.

“همه از این تقاضا را نگه می دارد تا ستون,” Palihapitiya گفت.

Virgin Galactic گفت: سرمایه گذاران در روز سه شنبه است که آن را دریافت کرده 7,957 “ثبت نام از علاقه” از مشتریان بالقوه پس از آن برای اولین بار پروازهای فضایی در ماه دسامبر 2018 که Palihapitiya کمی از نظر این شرکت ممکن است در آینده درآمد.

“اگر کسانی که از 8000 نفر — فقط کسانی 8,000 مردم — به نظر نمی رسد مانند بسیاری اما زمانی که شما فکر می کنم که قیمت می تواند در اطراف $300,000 که 2.4 میلیارد دلار از خط لوله” Palihapitiya گفت.

فضای گردشگری شرکت گزارش خود را همیشه اول کامل نتایج سال مالی روز سه شنبه از جمله تر از پیش بینی زیان برای سه ماهه چهارم.

Virgin Galactic همچنین اعلام کرد آن آغاز خواهد شد پذیرش $1,000 سپرده ها به سمت فضای بلیط پرواز. کسانی که پرداخت به طور کامل قابل استرداد سپرده خواهد شد برای اولین بار ارائه شده زمانی که رزرو Virgin Galactic دوباره باز می شود, فروش بلیط بعد از این سال. Whitesides گفت: این شرکت بعد از به اشتراک گذاری استراتژی خود را در قیمت گذاری حق بیمه گفت: 1.000 دلار سپرده خواهد شد کمک به شناسایی مشتریان بیشتر مشتاق برای دسته بعدی از فروش.

باکره سهام به کمتر از 4 درصد در premarket معاملات روز شنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im