باکره, ستاد خواهش کنم با PM برای £7.5 میلیارد هواپیمایی نجات

بریتانیا صنعت هواپیمایی نیازهای اضطراری حمایت دولت به ارزش £7.5 میلیارد دلار برای جلوگیری از یک فاجعه است که از بین بردن ده ها هزار نفر از مشاغل بوریس جانسون خواهد بود گفت: در هفته آینده.

اخبار آسمان آموخته است که پیتر نوریس رئیس خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک’ اکثریت سهامداران, باکره را در نوشتن به نخست وزیر روز دوشنبه هشدار می دهند که این بخش نیاز مالی فوری کمک به زنده ماندن.

این کمک مالی درخواست خواهد آمد جلوتر از آنچه که می تواند به اثبات می شود خونین ترین روز در تاریخ هوانوردی با خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک easyJet و Ryanair همه انتظار برای اعلام جرم groundings از هواپیما و به طور بالقوه بزرگ زوائد آن به عنوان COVID-19 بحران ميگيرد.

منابع گفت که آقای نوریس نامه – که آن هم درک می شود که امضا شده توسط Shai وایس ویرجین آتلانتیک ارشد اجرایی خواهد از دولت برای ارائه به شرکت های هواپیمایی با تسهیلات اعتباری به آنها کمک مالی خود را از طریق یک برنامه به طور بالقوه دوره طولانی از ناچیز درآمد.

که پشتیبانی که باکره رئیس تخمین خواهد بود به ارزش بین £5bn و £7.5 میلیارد دلار در سراسر این صنعت را شامل پیشرفت های نقدی و تضمین می کند و همچنین به عنوان دیگر اقدامات برای اطمینان حاصل شود که شرکت های کارت اعتباری نیست و همچنان به ذخیره کردن درآمد حاصل از شرکت هواپیمایی رزرو.

تحت آقای نوریس طرح این تامین مالی اضطراری خواهد بود بازپرداخت پس از معاملات بازگشت به سطح نرمال.

یک منبع نزدیک به این شرکت هواپیمایی که تاسیس شد سر ریچارد برانسون در سال 1984 گفت که آقای نوریس نیز درخواست ساعت برای تمدید جدول زمانی برای اجازه دادن به شرکت های هواپیمایی برای نگه داشتن هواپیما مبتنی بدون از دست دادن باارزش خود را خاموش و فرود اسلات برای کل فصل تابستان است.

بیشتر از کسب و کار

دومی درخواست مهم است زیرا آن را نشان دهنده رشد باور در میان کارفرمایان حمل و نقل هوایی است که در این بخش ممکن است شروع به مرحله بازیابی تا پاییز.

آقای نوریس نامه می آید تنها چند هفته پس از Flybe اروپا بزرگترین منطقه ای شرکت هواپیمایی سقوط به دولت زیر طولانی مذاکرات با دولت در مورد اتحادیه اروپا ،

ویرجین آتلانتیک نیز یک سهامدار در Flybe اما کشیده پلاگین در تزریق پول جدید به اکستر مبتنی بر حامل زمانی که مشخص شد که چگونه گسترده تاثیر coronavirus ممکن است تبدیل به.

آقای ویس در حال حاضر به قطع پرداخت برای چهار سال به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش هزینه ها به عنوان صنعت تنظیم به یک واقعیت جدید است.

تجارت بدن یاتا تخمین زده است که صنعت هواپیمایی در سطح جهانی می تواند جریمه $113bn در درآمد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 – شکل آن ممکن است به افزایش دوباره.

این هفته Alex کروز, کارشناسی ارشد اجرایی گفت: پرچم-حامل 45,000 کارکنان که آن را فرا گرفته بودن “یک بحران در ابعاد جهانی شبیه هیچ دیگر ما شناخته شده است”.

آقای کروز هشدار قریب الوقوع کاهش شغل اگر چه او کاهش یافته است می گویند در پیام خود به کارکنان چگونه بسیاری از تحت تاثیر قرار خواهد.

او افزود که COVID-19 وضعیت “جدی تر” از بحران مالی سال 2008 شیوع بیماری سارس و حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001.

انگلستان صنعت حمل و نقل هوایی تولید حدود £10bn از تولید ناخالص داخلی و استخدام حدود 200 ، 000 نفر.

از آن شده است poleaxed با شیوع کروناویروس و محدودیت های قرار داده شده بر روی مسافران توسط دولت ها در سراسر جهان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش به انگلستان و ایرلند ممنوعیت غیر شهروندان ایالات متحده سفر وجود دارد از اروپا خواهد بود بشدت دردناک به کارشناسی و باکره.

دیگر شرکت های هواپیمایی از جمله آلمان لوفت هانزا نروژی و Air France-KLM پیشنهاد کرده اند که آنها به احتمال زیاد به نیاز به حمایت مالی از دولت هایشان.

کاخ سفید نیز به احتمال زیاد به جمع آوری یک بسته کمک به ارزش دهها میلیارد دلار برای ما حامل.

برخی از خطوط هوایی دلتا که یک سهامدار در ویرجین آتلانتیک آغاز کرده است گزارش منفی رزرو – که در آن بیشتر مشتریان موجود لغو بلیط از خرید های جدید.

محدودیت در ایتالیا, لهستان و اسپانیا را نابود بیش از نیمی از رایان ایر کسب و کار در حالی که easyJet است که انتظار می رود به روز رسانی بورس لندن در پیش بینی تاثیر بحران بر منابع مالی خود را در اوایل هفته آینده.

یک مدیر اجرایی در یکی از بزرگترین در اروپا شرکت های هواپیمایی گفت که او انتظار آن کل ناوگان به پایه می شود تا پایان هفته آینده.

مقیاس چالش برای شرکت های هواپیمایی نیز منعکس شده در این چالش وجودی مقابله با فرودگاه و ارائه دهندگان خدمات به صنعت.

شمار هتل های در حال حاضر در حال اجرا در سطح اشغال کمتر از 10 ٪ از شرکت ها تنها با غنی ترازنامه به احتمال زیاد برای زنده ماندن.

سکس و ویرجین آتلانتیک کاهش یافته است به نظر شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>