ویرجین آتلانتیک می گوید آن است که هنوز صحبت کردن با دولت بریتانیا در مورد کوروناویروس بودجه

سر ریچارد برنسون

Anjali Sundaram | CNBC

ویرجین آتلانتیک است که هنوز صحبت کردن با دولت بریتانیا در مورد بسته کمک مالی برای مقابله با اثرات مخرب شیوع کروناویروس در سفر و همچنین با تمرکز بر بخش خصوصی بودجه یک سخنگوی شرکت به رویترز گفت.

نظرات پس از ساندی تلگراف گزارش داد که بنیانگذار ریچارد برانسون به دنبال یک خریدار برای شرکت هواپیمایی و در حال تنظیم اردیبهشت-پایان مهلت ارسال آثار برای فروش است که مذاکرات با دولت برای 500 میلیون پوند ($618.35 میلیون) نجات بسته شده بود “به طور موثر کنار گذاشته بود.”

این نماینده گفت: آن را نادرست می گویند که این شرکت با تعیین مهلت به دنبال یک خریدار.

“از آنجا که از هزینه های قابل توجهی به کسب و کار ما ناشی از بی سابقه شرایط بازار که COVID-19 بحران به ارمغان آورده است با آن ما در حال بررسی تمام گزینه های در دسترس برای به دست آوردن اضافی سرمایه گذاری خارجی,” او گفت:.

او گفت: مذاکرات با دولت بریتانیا شد “مداوم و سازنده باشد.”

ویرجین آتلانتیک مستقر در بریتانیا است و 51 درصد متعلق به برانسون سکس و 49 درصد متعلق به آمریکا شرکت هواپیمایی دلتا.

این بیماری همه گیر است منجر به یک سقوط در جهانی مسافرت هوایی و تقاضا.

استرالیا دومین شرکت هواپیمایی ویرجین استرالیا منابع است که بخشی از گروه در حال حاضر در برابر شخص ثالث رهبری تجدید ساختار است که می تواند منجر به فروش.

پیش از آن در هفته برانسون گفته بود که ویرجین آتلانتیک تنها زنده ماندن شیوع اگر آن را می شود حمایت مالی از دولت انگلستان.

“این امر می تواند در قالب یک وام تجاری — آن را نمی خواهد پول رایگان و هواپیمایی خواهد پرداخت آن را به عقب” برانسون گفت: در یک پست وبلاگ به کارکنان دوشنبه گذشته.

در آن گزارش ساندی تلگراف به نقل از منابع عنوان کرد و گفت که لنسدون شرکای سنگاپور و ثروت صندوق Temasek و Northill سرمایه در میان سرمایه گذاران علاقه مند در نجات شرکت هواپیمایی. ایالات متحده بر اساس Centerbridge همکاران و مدیریت سرمایه سربروس نیز در بحث های آن گفت.

علاقه مند به شرکت ها ارائه می دهند به ساختار امداد و نجات با تزریق بدهی حقوق صاحبان سهام و یا تبدیل وام های که می تواند ترک برانسون با هیچ باقی مانده سهام این شرکت هواپیمایی با توجه به منابع ذکر شده در گزارش.

این قرارداد همچنین شامل گزینه های قرار دادن این شرکت به دولت آن اضافه شده است.

($1 = 0.8086 پوند)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>