ویرجین آتلانتیک اراضی £1.2 میلیارد virus بحران نجات مقابله

سر ریچارد برانسون خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک نزدیک به رونمایی £1.2 میلیارد نجات بسته است که, نجات هزار نفر از حمل و نقل هوایی شغل.

اخبار آسمان می داند که خطوط هوایی امن پشتیبان گیری از کلید های مالی سهامداران برای معامله با این شرکت در حال حاضر انتظار می رود در میان کاربران جدید دادگاه-تحریم فرایند معرفی به عنوان بخشی از دولت اصلاحات به فعال کردن و صاف شرکت تجدید ساختارها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک اطلاعیه است و انتظار می رود ساخته شده به عنوان به زودی به عنوان سه بعد از ظهر.

Virgin Atlantic boss Sir Richard Branson
تصویر: ویرجین آتلانتیک است که اکثریت متعلق به سر ریچارد برانسون, باکره, گروهی

به عنوان بخشی از refinancing از بریتانیا مبتنی بر حامل سر ریچارد برانسون‘s, باکره, گروه تزریق خواهد £200 متر در پول در حالی که دیویدسون Kempner صندوق خواهد قرض دادن به شرکت £170.

سکس و Delta Air Lines ویرجین آتلانتیک‘s دو سهامداران خواهد شد و در مجموع تاخیر حدود £400m از هزینه صدها میلیون پوند بیشتر امن در قالب deferrals و پیشرفت از پرداخت های شرکت ها و هواپیما lessors.

پشتیبان گیری از داده های یک شرکت تابعه از نزدک ذکر شده Fiserv که تا به حال ساخته شده طاقت فرسا مطالبات مربوط به وثیقه نقدی قابل درک است به امن شده اند در چند ساعت گذشته قادر به مقابله به جلو بروید با توجه به منابع بانکی.

اخبار آسمان نازل شده در هفته گذشته که به امضا تاجر acquirers شد “آخرین قطعه از پازل” در تامین امنیت یک بسته است که با ارائه فضای تنفس برای ویرجین آتلانتیک به تجارت از طریق حمل و نقل هوایی صنعت بحران است.

بیشتر از Covid-19

بیشتر £200 متر و یا بیشتر است و انتظار می رود تولید شده توسط صرفه جویی در هزینه های زیر یک طرح کشیده شده توسط Shai وایس هواپیمایی اجرایی.

در کل بسته است و گفته می شود به ارزش £1.2 میلیارد دلار بیش از 18 ماه است.

Heathrow Airport boss still
هیترو رئیس: حمل و نقل هوایی ‘را ویران کرد’ توسط pandemic

اگر به این نتیجه رسیدند که مقابله خواهد حذف خطر ویرجین آتلانتیک سقوط دولت در میان مدت.

سر ریچارد که راه اندازی ویرجین آتلانتیک در سال 1984 را حفظ کنترل سهام در کسب و کار پس از بازسازی خواهد شد که پشتیبانی کردن از تصمیم دولت برای مقاومت در برابر سر ریچارد درخواست برای حمایت مالی از مالیات دهندگان.

Rishi Sunakبه صدراعظم آلمان نشان داد در ماه آوریل که کمک های دولت در دسترس خواهد بود به خطوط هوایی “تنها به عنوان آخرین چاره” و پس از حمایت از دولت های موجود در طرح های و شرکت های موجود سهامداران شده است به دنبال.

ویرجین آتلانتیک اخیرا اعلام کرد که با تغییر ساختار عملیات طراحی شده برای صرفه جویی صدها میلیون پوند در سال است.

آن را برش 3,150 مشاغل – تقریبا یک سوم از نیروی کار خود را – و توقف پرواز از لندن گاتویک فرودگاه, تمرکز بر آینده بریتانیا پرواز در فرودگاه هیترو و منچستر.

ویرجین آتلانتیک نیز برش به اندازه ناوگان خود و بازنشستگی هواپیما قدیمی تر از جمله آن بوئینگ 747s.

Aircraft queuing for take-off at Heathrow Airport.
هیچ قرنطینه قوانین برای ده ها تن از کشورها

پس از coronavirus شیوع این شرکت furloughed هزاران نفر از کارکنان دیده می شود و بالای آن مدیران موافق قابل توجهی کاهش پرداخت.

بریتانیا بر اساس شرکت های هواپیمایی از جمله ویرجین آتلانتیک شده است فشار بر دولت برای معرفی اقدامات است که احیای تقاضای مسافر برای پروازهای بین بریتانیا و ایالات متحده.

این شرکت در حال انتظار برای از سرگیری پروازهای مسافری در 20 جولای به مقصد از جمله هنگ کنگ لس آنجلس و نیویورک اگر چه دلتا هشدار داده است که بهبود تقاضا برای مسافرت های بین المللی است به احتمال زیاد به تاخیر داخلی حمل و نقل هوایی ما یک سال است.

ویرجین آتلانتیک است که پیش بینی تقاضای مشتری خواهد شد حداقل 40 درصد کمتر در طول سال 2020 تنها با بهبود تدریجی در سال آینده تقویت تمایل خود را به دنبال قابل ملاحظه ای بیشتر از اولیه آن بودجه مورد نیاز در حدود £500 متر.

یک تعداد انگشت شماری از آن هواپیما شده اند پرواز های از انگلستان مستند آغاز شد و در ماه مارس تا حد زیادی در باری مسیرهای.

LONDON, ENGLAND - JULY 08: Chancellor of the Exchequer, Rishi Sunak in Downing Street on July 8, 2020 in London, England. The Chancellor is expected to announce today an immediate stamp duty holiday for homes up to £500,000, £2bn temporary job creation scheme for the under-25s and a £3bn programme to make homes and public buildings more environmentally friendly. (Photo by Leon Neal/Getty Images)
تصویر: صدراعظم Rishi Sunak مقاومت خواستار حمایت دولت

یک سخنگوی این شرکت هواپیمایی گفت: “ویرجین آتلانتیک کار کرده است در جامع حلال recapitalisation هواپیمایی به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به ارائه ضروری اتصال و رقابت برای مصرف کنندگان و کسب و کار در بریتانیا و فراتر از آن.

“از آنجا آغاز COVID-19 بحران ما را ساخته اند تصمیم گیری های دشوار گرفته و اقدام قاطع برای ما کاهش هزینه های حفظ و نگهداری پول نقد و محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است.

“ما تا حد زیادی قدردانی و حمایت از سهامداران ما وام و سرمایه گذاران خصوصی و با همکاری با یکدیگر ما اطمینان خواهد داد که ویرجین آتلانتیک می تواند از بحران ظهور یک پایدار سود آور هواپیمایی با سالم ترازنامه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>